بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

هاشمی نسب: می‌توانیم مقابل استقلال بازی خوبی انجام دهیم؛ مشکل تیم ما خودباوری است

طرفداری- تیم نساجی مازندران، در هفته هفتم لیگ برتر، فردا در قائمشهر به مصاف تیم استقلال می رود.

مهدی هاشمی‌نسب، مربی تیم نساجی درباره دیدار این تیم مقابل استقلال گفت:

ما تجربه زیادی برای بازی با تیم‌های بزرگ داریم اما این بازی با بقیه بازی‌ها فرق دارد .چون نساجی با این همه هوادار پرشور و دلسوز مقابل استقلال قرار می‌گیرد. استقلال هم با توجه به مربی‌ای که دارد تیم پرمهره و خوبی است و فکر می‌کنم فوتبال خیلی خوبی خواهد بود. جدا از شرایط جدول تیم خوبی داریم. بعد از ۲۴ سال که به لیگ برتر آمدیم می‌توانیم بازی خوبی مقابل این تیم برگزار کنیم. البته اگر بدشانسی‌هایی که در بازی‌های قبل به سراغ ما آمد دست از سر ما بردارد ،نتیجه قابل قبولی خواهیم گرفت. امیدوارم با هوادارانی که داریم موفق شویم. توصیف کردن هواداران نساجی کار خیلی سختی است چون تیم‌شان را عاشقانه دوست دارند و برای تیم خود سنگ تمام می‌گذارند. امیدوارم شرمنده هواداران نشویم و نتیجه خوبی هم بگیریم و هواداران‌مان خوشحال راهی خانه‌های خود بشوند.

به نقل از فارس، وی درباره پیش بینی‌ از این بازی و اینکه کدام بازیکن شانس بیشتری برای گل زدن دارد افزود:

ما یک تیم هستیم. شاید ستاره آنچنانی نداشته باشیم اما تیم ما یک ستاره است و بازیکنان با همه وجود بازی می‌کنند. جدا از تدابیر تاکتیکی مربیان، باید بگویم که بازیکنان ما برای این هوادارانی که داریم با همه توان بازی می‌کنند.  می‌دانیم که بازیکنان زحمت می‌کشند اما به خودباوری نرسیده‌اند. شاید در برخی پست‌ها ضعفی هم باشد اما مشکل تیم ما همین خودباوری است. در هیچ کدام از بازی‌ها حق ما این نتایج نبوده و خیلی خوب بازی کردیم اما بدشانسی و اشتباهات سهوی داوری باعث این نتایج شد اما انشاله این بازی طلسم شکسته شود. ما باید ببریم چون در خانه در هر تیمی باشد فقط به برد فکر می‌کنیم و امیدوارم به خواسته خودمان با تلاش بازیکنان برسیم.

هاشمی توانیم مقابل استقلال انجام خودباوری

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار