بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

6 قلوهای تبریزی تحت حمایت خدمات بهزیستی قرار می‌گیرند

محسن ارشدزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز در رابطه با موضوع 6 قلوهای تبریزی بابیان اینکه سازمان بهزیستی در خصوص حمایت از چندقلوها طرح‌های حمایتی دارد، اظهار داشت: با توجه به این‌که موضوع 6 قلوهای تبریزی یک مسئله خاص بوده و در استان چنین موردی دیده نشده، بر همین اساس حمایت‌های لازم انجام خواهد شد.

وی افزود: برای این منظور کارشناسان سازمان بهزیستی پس از بررسی وضعیت خانواده 6 قلوها، اداره‌کل بهزیستی استان بسته‌های حمایتی متناسب با وضعیت خانواده این 6 قلوها را ارائه خواهد کرد.

مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان‌شرقی اضافه کرد: بسته‌های حمایتی شامل کمک‌های مالی و تأمین هزینه تغذیه و پوشاک می‌شود که تا 6 سالگی این حمایت‌ها ادامه دارد.

وی بابیان اینکه در آذربایجان‌شرقی تاکنون پرونده یک‌هزار و 97 خانوار دارای چندقلو ثبت‌شده است، ادامه داد: در مجموع 2 هزار و 402 کودک چندقلو در استان به ثبت رسیده که از این تعداد یک‌هزار و 794 کودک دوقلو و 576 کودک 3 قلو و 36 کودک 4 قلو هستند.

ارشدزاده خاطرنشان کرد: در کنار بسته‌های حمایتی از قبیل تأمین شیر خشک، برای برخی خانواده‌ها کمک‌های غیرنقدی و تسهیلات وام اشتغالی ارائه و برخی دیگر برای تأمین مسکن کمک می‌شوند.

وی بیان کرد: همچنین بنیاد علوی نیز به نسبت وضعیت خانواده‌های بسته‌های حمایتی در نظر دارد که این خانواده نیز به این بنیاد معرفی می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان‌شرقی تأکید کرد: سال گذشته تنها 482 میلیون و 530 هزار تومان کمک نقدی به چندقلوها ارائه‌ شده و این کمک‌ها براساس اعتباری که اختصاص می‌یابد، 3 ماه یک‌بار به‌ حساب خانواده‌ها واریز می‌شود.

انتهای پیام/ج/

قلوهای تبریزی حمایت خدمات بهزیستی گیرند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار