بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اسپالتی: اینتر باید به برنده شدن و خوب بازی کردن، عادت کند؛ دیدار با پارما فوق العاده مهم است

طرفداری- در آستانه دیدار با پارما، لوچانو اسپالتی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت. همچون سایر تیم های بزرگ اروپایی، پس از دو هفته تعطیلی، 21 روز فشرده و حساس در انتظار اینتر خواهد بود.

به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو، اسپالتی گفت:

وضعیت لائوتارو مارتینز باید لحظه به لحظه بررسی شود. در مسیر بازگشت و ریکاوری است. هر بُعد از بررسی پزشکان، نقش مهمی در برداشتن قدم بعدی و تصمیم گیری در مورد او دارد. آیا به بازی با تاتنهام می رسد؟ هنوز مشخص نیست؛ حداقل من نمی توانم در این مورد چیزی بگویم.

تیم باید برای دیدارهای آینده آماده شود. لازم است برای دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا آماده شویم. هر بازیکن باید در لحظه ای که به او نیاز داریم، آماده باشد.

گالیاردینی؟ فردا او بازی خواهد کرد. متاسفم که روبرتو از لیست لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت. چنین چیزی به معنی این نیست که ما او را (از نظر فنی) رد کرده ایم بلکه باید از بین 6 بازیکن سه نفر را انتخاب می کردیم و چاره ای نداشتیم. گالیاردینی بازیکن فوق العاده ای است.

ناینگولان؟ او همچون بسیاری از بازیکنان اینتر، مهره بسیار قدرتمندی است. شما نمی توانید در اینتر توپ بزنید و قدرتمند نباشید. او یکی از افرادی است که می تواند در زمین تفاوت را رقم بزند.

ایکاردی؟ او فقط یک جلسه با ما تمرین کرده است. فردا دوباره وضعیتش را ارزیابی می کنیم اما این موضوع را در نظر داریم که باید طی چند روز آینده، دو بار به میدان برویم.

تیم در وضعیت خوبی به سر می برد. اخیرا مشکلاتی داشتیم اما مربوط به گذشته است. به خوبی از این مشکلات آگاه بودیم. دیدار فردا بسیار مهم است چراکه می خواهیم تیم به خوب بازی کردن و برنده شدن عادت کند. لازم است که نشان بدهیم در مسیر درستی حرکت می کنیم.

ترکیب گسترده و با کیفیتی در اختیار داریم که به ما اجازه می دهد در مقاطع فشرده مثل این هفته که هر سه روز یک بار بازی داریم، از ترکیب چرخشی بهره ببریم. انتظار دارم مقابل پارما، هرکسی به میدان می رود با تمام قوا بازی کند چون دیدار بسیار مهمی است.

اسپالتی اینتر برنده دیدار پارما العاده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار