بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دانشجویان به کلاس جبرانی نیاز ندارند

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا از اجوکیشن دایو، براساس یک گزارش جدید از هر سه دانشجوی کالج منطقه‌ای در آمریکا که کلاس‌های جبرانی برمی‌دارند یک نفر نیازی به آنها ندارد. در این گزارش سیستم جایگزینی معرفی شده است که تشخیص می‌دهد دانشجو به کلاس جبرانی نیاز دارد یا خیر.

مطالعه جدید نشان می‌دهد که از 60 درصد از دانشجویان کالج منطقه‌ای خواسته می‌شود کلاس‌های جبرانی را بر اساس نتایج ارزیابی‌های تکوینی بردارند؛ اما اگر ارزیابی‌های مانند معدل کل نیز در نظر گرفته شود این دانشجویان می‌توانند درس‌های عادی را بردارند.

در این گزارش پیشنهاد مختلفی ارائه شده است که تنها متکی به ارزیابی‌ها نیست، بدین ترتیب مقامات کالج‌ها تشویق می‌شوند و از روش‌های جدیدی برای تشخیص این که دانشجو به کلاس جبرانی نیاز دارد یا خیر استفاده می‌کنند.

برداشتن کلاس‌های جبرانی هزینه و مدت زمان دوره تحصیلی را افزایش می‌دهد که این امر تأثیر منفی بر آمار تکمیل دوره تحصیلی دارد. نتایج یک بررسی حاکی از آن است که 40 تا 60 درصد از دانشجویان سال اولی به کلاس‌های جبرانی زبان انگلیسی یا ریاضی و در بعضی موارد به هر دو نیاز دارند. در این میان تنها 10 درصد از دانشجویانی که این کلاس‌های جبرانی را برمی‌دارند، سر موقع فارغ‌التحصیل می‌شوند.

بعضی از کالج‌ها برای کمک به دانشجویان در مدیریت هزینه و تکمیل دوره تحصیلی دروس پیش‌نیاز را ارائه می‌دهند، بدین ترتیب داشنجویان کمک درسی را دریافت می‌کنند؛ اما در دوره‌های معمول کالج قرار می‌گیرند. این مدل در کالجی در کالیفرنیا و نیویورک انجام شده که نتایج کاملاً موفقیت‌آمیز بوده است.

انتهای پیام/4056/4021/

دانشجویان جبرانی ندارند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار