بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آموزش پتینه روی چوب و دیوار، کارگاه یک روزه در آکادمی چیدانه

پتینه‌کاری هنر کهنه کردن اجسام و کارهای هنری با بهره‌گیری از رنگ و بافت و ایجاد نمایی کهنه و فرسوده شده یا اکسیدشده است. در این هنر، با کمک رنگ‌های پوشاننده، روشن‌کننده و تیره کننده، و مات‌کننده، به اشیا حالتی فرسوده، خورده شده، و کهنه داده می‌شود. پتینه کاری به‌راحتی می‌تواند حال و هوای دکوراسیون فضاهای مختلف را دگرگون کند و داشتن این مهارت می‌تواند منبع درآمد مناسبی برای هنرمندان فعال در این رشته باشد.

آکادمی چیدانه در راستای دوره های آموزشی خود برگزارمی کند:

مشخصات کارگاه پتینه روی چوب و دیوار

تکنیک‌های زیر در کارگاه آموزش داده می‌شوند: (تکنیک پتینه با پارچه، تکنیک پتینه با اسفنج، تکنیک بافت‌دار کردن دیوار در پتینه، تکنیک رنگ‌برداری، تکنیک راه‌راه کردن دیوار در پتینه، کهنه‌کاری روی چوب، کار با ترانسفر، کار با شابلون، تکنیک ورق طلا)

مدرس: وحیده ماهوتفروشهاشهریه کارگاه: ۳۰۰ هزار تومان (۲۵۰ هزار تومان هزینه آموزش + ۵۰ هزار تومان هزینه وسایل یادگیری و آموزش )نکته: ابزار موردنیاز برای آموزش در کارگاه در اختیار هنرآموزان قرار خواهد گرفت.مدت کارگاه: ۵ ساعتزمان: پنجشنبه ۲۲ شهریور۱۳۹۷- ساعت ۸ تا ۱۳ مکان: تهران، خیابان شریعتی، روبروی حسینیه ارشاد، کوچه هدیه، پلاک ۱۴، واحد ۲

آموزش پتینه دیوار کارگاه آکادمی چیدانه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار