بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

راهکار حل مسئله فلسطین تداوم مکتب قاسم سلیمانی است

آیت‌الله عباس کعبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه نام‌گذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس از سوی امام خمینی، حرکتی ماندگار و هوشمندانه است، بیان کرد: این حرکت امام در این نام‌گذاری باعث شده است، سال به سال قدس شریف بیشتر در کانون توجه آزادی خواهان جهان قرار بگیرد و با گذشت سال‌ها از این تصمیم امام راحل، هر ساله بر معروفیت روز جهانی قدس، افزوده می‌شود.

وی تأکید کرد: حتی امسال که روز جهانی قدس و راهپیمایی‌های مردم روزه‌دار مسلمان در سراسر جهان به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی ناشی از شیوع کرونا برگزار نشده است ولی می‌بینیم که قضای مجازی به کنترل جوانان حزب‌اللهی درآمده است و آنها فضای مجازی را به محلی برای حمله به آرمان‌های نامشروع رژیم اشغالگر قدس و ایادی پلید آن قرار داده‌اند.

آیت‌الله کعبی در خصوص راه‌حل نهایی برای مقابله با شیوع ویروس صهیونیستی گفت: راهکار آزادی فلسطین و قدس شریف، تداوم مکتب شهید قاسم سلیمانی و توجه به رهبری امت اسلامی و بازتولید امت اسلامی و الهام از فرهنگ عاشورا و برخی از حرکت‌های جهادی پیشگام فلسطینی است مانند حرکت جهاد اسلامی که شهید فتحی شقاقی آن را پایه‌گذاری کرد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: خود آنها معتقدند که شهید فتحی شقاقی بعد از خواندن مقتل سیدالشهدا در این مسیر قرار گرفت که راه آزادی فلسطین و قدس عمل به مکتب عاشوراست.

آیت‌الله کعبی بیان کرد: این جمله از امام موسی صدر است که به یاسر عرفات گفته بود: «قدس ابا دارد که آزاد شود مگر به دست مؤمنان حسینی» و ان‌شاءالله بر پایه ایمان حسینی و فرهنگ عاشورا و عمل به رهنمودهای امام عاشورایی حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای و اقتدار مقاومت اسلامی، فلسطین و قدس آزاد خواهد شد.

وی در مورد آینده رژیم اشغالگر قدس نیز گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی و سید حسن نصرالله بشارت دادند و اقتدار جبهه مقاومت نشان می‌دهند، رژیم صهیونیستی ان شاءالله از هم فرو خواهد پاشید و دولت یکپارچه و کامل فلسطین شکل خواهد گرفت و قدس آزاد خواهد شد و مسلمانان در قدس نماز خواهند خواند. استراتژی آزادی فلسطین و قدس که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورده ان‌شاءالله در آینده‌ای نه چندان دور محقق خواهد شد.

راهکار مسئله فلسطین تداوم سلیمانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار