بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

برنده هشت جایزه اسکار برای «طلسم شده» آهنگ می‌سازد

آلن منکن آهنگساز اسکاری فیلم‌هایی چون «علاءالدین»، قرار است موسیقی انیمیشن «طلسم شده» را بسازد.

به گزارش جی پلاس، آلن منکن سازنده موسیقی فیلم‌هایی مانند «علاء‌الدین» برای انیمیشن «طلسم شده» موسیقی متن می‌سازد.

آلن منکن که برای خلق موسیقی آثار کلاسیکی، چون «زیر دریا» و «مهمان ما باش» شناخته می‌شود برای ساخت موسیقی متن انیمیشن «طلسم شده» انتخاب شده است. این انیمیشن که احتمالاً نامش هم تغییر خواهد کرد، درباره دختر بچه‌ای است که باید طلسمی را بشکند که پادشاهی‌اش را به دو قسمت کرده است.

منکن سازنده موسیقی متن فیلم‌های فراموش نشدنی مانند «پری دریایی کوچک»، «دیو و دلبر»، «علاء‌الدین»، «گوژپشت نوتردام»، «پوکانتاس»، «هرکول» و… است. اساساً می‌توان گفت او سازنده موسیقی همه انیمیشن‌های دیزنی در دوران رنسانس آن بوده است.

منکن که هشت جایزه اسکار در کارنامه‌اش دارد با همراهی ترانه‌سرا و همکار تقریباً دائمی‌اش گلن اسلیتر و کریس مونتان تهیه کننده موسیقی برای فیلم‌هایی چون «پری دریایی کوچک» و «یخ زده» به این پروژه پیوسته است.

این فیلم بلند انیمیشن را ویکی جنسون کارگردان «شرک» کارگردانی می‌کند. داستان فیلم توسط لورن هانک و الیزابت مارتین نویسنده «مولان» نوشته شده است. لیندا وولورتون نویسنده «دیو و دلبر» نیز از دیگر نویسندگان فیلمنامه این انیمیشن است.

برنده جایزه اسکار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار