بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

انتشار بسته برنامه قبله گاه مقاومت در فضای مجازی

به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به محدودیت‌های اعلام شده ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و به منظور همبستگی با ملت ستمدیده فلسطین و محکومیت رژیم صهیونیستی، محصولات تولیدی فرهنگسرای اخلاق با عنوان "قبله گاه مقاومت" برای بستر فضای مجازی، تدوین و انتشار یافت.

براساس این خبر، محصولات بسته برنامه "قبله گاه مقاومت" شامل قرائت قطعنامه محکومیت رژیم غاصب توسط نوجوانان دارالمومنین طهران با عنوان "قدس و نابودی صهیونیست"، کلیپی جنایات صهیونیست‌ها در حق کودکان فلسطینی با عنوان "قدس و کودکان مظلوم"، پادکستی از تاریخچه اشغال بیت المقدس و فلسطین با عنوان "قدس و غاصبان فلسطین"، روایتی بر اعجاز امام (ره) در نامگذاری روز قدس با عنوان "قدس؛ ابتکار امام (ره)، همچنین تحلیلی موشکافانه بر معامله قرن با عنوان "قدس؛ ابطال جنایت قرن" از جمله این محصولات تولیدی است.

این خبر می‌افزاید: از دیگر محصولات این بسته برنامه می‌توان به "قدس و رهروان خمینی (ره) " شامل تصاویری از حضور خانواده‌ها در مراسم روز قدس سالهای گذشته، "قدس و حماسه زهرایی" شامل گزارش تصویری از تأثیر بانوان در نهضت مقاومت، همچنین کلیپی از آثار ماندگار هنرمندان در مورد روز قدس با عنوان "قدس به روایت هنر" و بالاخره نقش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بر نهضت مقاومت با عنوان "قدس و سلیمانی‌ها" اشاره کرد.

در ادامه این خبر آمده است: ۹ محصول تولیدی بسته برنامه "قبله گاه مقاومت" در آستانه روز جهانی قدس، در اینستاگرام فرهنگسرای اخلاق به نشانی: Akhlagh.farhangsara و مراکز فرهنگی هنری و همچنین آپارات بارگذاری و منتشر می‌شود.

فرهنگسرای اخلاق در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار واقع است.

انتشار برنامه مقاومت مجازی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار