بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

نزديكي براي باردار شدن


نزديكي براي باردار شدن

اگر قصد بچه دار شدن و بارداری دارید و به دنبال این هستید که چه حالت نزدیکی می تواند در بارداری و بچه دار شدن  موثر باشد با این مقاله از سایت تنظیم خانواده همراه شوید

اگر در حال تلاش برای بچه دار شدن هستید ، احتمالاً می خواهید همه چیز را درست انجام دهید تا هرچه سریع تر این اتفاق بیفتد. نکته ای که ممکن است شما و همسرتان از آن تعجب کنید این است که آیا موقعیت و پوزیشن های جنسی اهمیت دارد؟ آیا رابطه جنسی به طرز خاصی می تواند به شانس شما در بچه دار شدن کمک کند؟

آیا موقعیت و پوزیشن های جنسی برای بارداری اهمیت دارد؟

هیچ موقعیت جنسی خاصی برای بهبود شانس بارداری ثابت نشده است. آنچه ممکن است به حرکت اسپرم به سمت تخمک کمک کند کانال مجرای واژن است،یک راه برای مطمئن شدن این کار این است که اطمینان حاصل کنید آلت در هنگام مقاربت همراه با نفوذ کامل عمیق می شود.

حالت جنسی برای دخول عمیق و راحت تر حرکت اسپرم پوزیشن مرد روی زن می باشد ( مرد خوابیده روی زن پوزیشن میسیونری )

اقدامات لازم برای بارداری بعد از نزدیکی

آیا هر کاری که شما درست بعد از رابطه جنسی انجام می دهید ، بارداری را ممکن می کند؟ باز هم ، اثبات علمی کمی برای آن وجود دارد. اما چندین گام منطقی ممکن است به اسپرم فرصت نبرد در مسیر رسیدن و بارور کردن تخمک را بدهد. خوابیدن بعد از رابطه ی جنسی می تواند اسپرم را به جایی که می رود برساند. حدود 10-15 دقیقه باید حالت دراز کش بخوابید . سپس مثانه خود را خالی کنید تا از میکروب های معلق در مجرای ادرار که می تواند منجر به عفونت مجاری ادراری شود ، از بین برود.

خوابیدن بعد از رابطه جنسی می تواند به حرکت اسپرم به سمت تخمک کمک کند، بنا براین توصیه می شود 10 تا 15 دقیق بعد از نزدیکی برای بارداری، به حالت درازکش باشید و بهتر است بالشی پشت لگن خود قرار دهید تا جاذبه بتواند به حرکت اسپرم به سمت تخمک کمک کند، اگر بتوانید پاها را بالا نگه دارید مثلا هب دیوار تکیه دهید ممکن است به حرکت اسپرم ها کمک کند.

بعد از نزدیکی برای بارداری مقداری منی از واژن خارج می شود

ممکن است شما بعد از نزدیکی، احساس کنید مقداری منی از واژن شما خارج می شود، این کاملا طبیعی است که بخشی از منی به خارج رانده شود و جای نگرانی نیست، لازم است بدانید برای باردار شدن فقط یک اسپرم خود را به تخمک برساند کافی است و هر قطره از مایع منی محتوی میلیون ها اسپرم می باشد.

دوش واژن نگیرید

بعد از مقاربت بلافاصله خود را نشویید و دوش واژن نگیرید

بعد از رابطه زناشویی به منظور بارداری اقدام خاصی نیاز نیست،شما می توانید به فعالیت های روزمره خودتان بپردازید،لازم است بدانید ممکن است، تلاش شما برای بارداری چندین مرتبه با شکست مواجه شود ( حتی تا چند ماه ) بنا براین شاید حتی یک سال تلاش کنید و باردرای اتفاق نیفتد در این صورت باید با پزشک خودتان مشورت کنید.

این مطلب در تاریخ شنبه 26 ارديبهشت 1399منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام

امتیاز:5


مطالب پیشنهادی نکات مهم درباره شب زفاف ( حجله - شب اول عروسی ) شناخت مردان شوهرم برای نزدیکی سمتم نمیاد وقتی همسرم به خانه بر میگردد چه کار کنم

مدت آشنایی قبل از ازدواج بدون اجازه بزرگترها ، بـــــــــــله ازدواج به خاطر پول و موقعیت اجتماعی نشانه های عشق مردان به یک زن

مطالب ویژه کرونا ساخت اسپ‍ری ضد عفونی کننده در منزل آیا کاندوم مانع انتقال کرونا از طریق رابطه جنسی می شود؟ 15 توصیه برای اینکه کرونا نگیرید ماسک های مناسب برای جلوگیری از کرونا

نظر شما در مورد مطلب نزديكي براي باردار شدن چیست بازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده

مطالب تنظیم خانواده


توقعات مردان از همسرشان

ازدواج به موقع چه زمانیست ؟

آزمايش هايي براي تشخيص ناباروري

چطور انرژی منفی را از خود دور کنیم

برای شوهرم چی بخرم

مشاوره ازدواج مشاوره جنسی پرسش و پاسخ

آزمون سنجش دانش جنسی

کانال تنظیم خانواده

تست آنلاین ابتلا به کرونا

بازی شهر عشق دکتر تاج بخش

بخش مشاوره و پرسش و پاسخ

logo-samandehiاینماد نزديكي باردار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار