تبلیغات

تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب حمله ده‌ها نفر از حامیان دولت ونزوئلا به ساختمان مجلس ملی این کشور به زخمی شدن تعدادی از نمایندگان و روزنامه نگاران انجامید.

مهاجمان به مجلس ملی، از عملکرد نمایندگان مخالف دولت نیکولاس مادورو ناراضی هستند که اکثریت اعضای این مجلس را تشکیل می‌دهند.

ویدیوهای منتشر شده از محل مجلس، دو نماینده را نشان می دهند که از سر و روی آنها خون جاری است.

یاخایرا دفررو یکی از نمایندگان مجلس ونزوئلا به رسانه ها گفت در جریان حمله، سه نفر از همکاران او زخمی شده اند که یکی از آنها به بیمارستان انتقال یافته است.

این حمله یک هفته پس از آن رخ داده که یک افسر پلیس با به پرواز درآوردن یک هلیکوپتر بر فراز کاراکاس، پایتخت، سعی کرده بود دیوان عالی ونزوئلا را بمباران کند.

دولت ونزوئلا اعلام کرد که این هلیکوپتر ۱۵ تیر به وزارت کشور شلیک کرده و ۴ نارنجک به روی ساختمان دیوان عالی انداخته است.

بیش از دو ماه است که معترضان تقریبا به طور روزانه علیه دولت مادورو تظاهرات می‌کنند.

براساس آمارهای دفتر دادستانی، از روز اول آوریل بیش از ۷۰ نفر در خشونت هایی که در این اعتراضات روی داده کشته شده اند.

کشور ونزوئلا از مدت‌ها پیش درگیر یک بحران اقتصادی فراگیر بوده که به نارضایتی از عملکرد دولت دامن زده است.

تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا تصاویر : حمله خونین هواداران دولت به مجلس ونزوئلا
تصاویر خونین هواداران ونزوئلا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات