بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

"روزگار بلور" ساخته شد

به گزارش رکنا، سیناپس اولیه این کار توسط مهدی ملک و امیرفرض اللهی نوشته شده اما بدلیل همکاری نکردن برخی ارگانها و محدودیت های عدیده در طول تولید، تغییرات زیادی در تولید این فیلم به نسبت سیناپس، ایجاد شد.

روزگار بلور به نویسندگی و کارگردانی امیر فرض اللهی ساخته شده ارد عطار پور مشاور کارگردان این اثر است .مرتضی بوبوری مدیر تصویر برداری این فیلم بوده مهدی بقاییان نریتور روزگار بلور است و حمید فنایی انرا تدوین کرده.

روزگار بلور

دراین مستند، معتبر ترین روزنامه نگاران معاصر نظیر ماشا الله شمس الواعظین انوشیروان کیهانی زاده بهروز بهزادی فریدون صدیقی هوشنگ اعلم علی اکبر قاضی زاده مسعود بهنود و معتبرترین مورخ مطبوعات ایران سید فرید قاسمی حضور دارند کیمیا منوچهری از بازیگران خوش اتیه تاتر دراین اثر حضور دارد.

از نسل جوان روزنامه نگاری مسعود ابراهیمی عذرا فراهانی مرجان لقایی و سرگی بارسقیان روزگار بلور را همراهی کرده و در این فیلم هستند طراح پوستر این فیلم کوروش شبگرد است و جعفر راسی تهرانی مترجم روزگار بلور به انگلیسی است.

تهیه کننده روزگار بلور امیر فرض اللهی است و این فیلم با هزینه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ساخته شده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار