بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

در صورت رسیدن به اوج آمادگی / احتمال اضافه شدن شجاعیان به لیست استقلال 

کد خبر: 1677697/9 زمان: 16:27   1399/01/22 بازدید: 273

در صورت رسیدن به اوج آمادگی 

شیوع ویروس کرونا و تعطیلی چند روزه مسابقات لیگ فرصت مناسبی است تا هافبک استقلال بتواند به مرز آمادگی برسد تا جایی که شاید او بتواند در هفته های پایانی برای تیمش بازی کند.

به گزارش "ورزش سه"، داریوش شجاعیان به دلیل مصدومیتی که در بازی با سایپا در نیم فصل اول نصیبش شد فصل را از دست داد و به همین دلیل مدیران استقلال در نیم فصل نام او را از لیست خارج کردند تا بتوانند به جایش بازیکن بگیرند.

با این حال وقفه طولانی که در لیگ برتر به وجود آمده است باعث شده شجاعیان هم رفته رفته به شرایط بازگشت به تمرینات گروهی نزدیک بشود و تمرینات بدنسازی خود را آغاز کند.

با این شرایط در صورتی که تعطیلی لیگ طولانی بشود و شجاعیان بتواند در هفته های پایانی به استقلال کمک کند، احتمالا با تشخیص کادرفنی او به عنوان سهمیه بازیکن آزاد فیفا دوباره به لیست استقلال باز خواهد گشت.

طبق قانون هر تیم می تواند در طول فصل سه سهمیه آزاد فیفا جذب کند که استقلال از یکی از سهمیه های خود برای جذب بودروف استفاده کرده است.

رسیدن آمادگی احتمال اضافه شجاعیان استقلال

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار