بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

رئیس جمهوری آفریقای جنوبی یکی از وزیران را به دلیل نقض قرنطینه توبیخ کرد

رئیس جمهوری آفریقای جنوبیرئیس جمهوری آفریقای جنوبی یکی از وزرای خود را به خاطر نقض قرنطینه‌ای که برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا وضع شده به مدت دو ماه از کار معلق کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، سیریل رامافوسا، رئیس جمهوری آفریقای جنوبی به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا یک قرنطینه سراسری سه هفته‌ای اعلام کرده است.

بر اساس آمار رسمی، تا کنون ۱۷۴۹ تن در آفریقای جنوبی به ویروس کرونا مبتلا و ۱۳ تن از آنها جان خود را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست داده‌اند.

اما تصویر منتشر شده در اینستاگرام در روز یکشنبه نشان داد که "استلا اندابنی-آبراهامز"، وزیر ارتباطات و فن‌آوری دیجیتال در همان روز به همراه پنج تن دیگر در مهمانی برای صرف نهار حاضر شده است.

دفتر ریاست جمهوری آفریقای جنوبی در بیانیه‌ای گفت: رئیس جمهوری این وزیر را به مدت دو ماه از کار معلق کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: سیریل رامافوسا عذرخواهی این وزیر را به خاطر نقض قرنطینه پذیرفت اما دلایل مطرح شده از سوی این وزیر برایش قانع کننده نبود.

در این بیانیه به نقل از رئیس جمهوری آفریقای جنوبی آمده است، از تمامی شهروندان این کشور خواسته می‌شود تا به طور کامل این قرنطینه سراسری را رعایت کنند.

جمهوری آفریقای جنوبی وزیران قرنطینه توبیخ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار