بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

فورلان: فدریکو والورده در خط میانی رئال مادرید، مثل سرخیو راموس خواهد شد؛ اتلتیکو مادرید شانس قهرمانی در اروپا را دارد

طرفداری- فده والورده در فصل 2019/20 پدیده ترکیب رئال مادرید بود و با درخشش خود در خط میانی این تیم، بین هواداران هم محبوب شده است.

به گزارش مارکـا، دیگو فورلان، مهاجم سابق تیم ملی اروگوئه که در فصل 2015/16 در تیم پنارول با والورده هم تیم بود، در مورد هموطنش می گوید:

او کیفیت لازم برای رشد و پیشرفت بیشتر را دارد. فدریکو پسری خوب و حرفه ای است. از عملکردش تعجب نکردم چون قبلاً کیفیت او را دیده بودم. او در حال کسب اعتماد به نفس است و بالغ تر و با تجربه تر می شود و بازیکنی است که هواداران رئال مادرید سال ها از تماشای او لذت خواهند برد. این ریسک را می کنم که بگویم او در خط میانی رئال مادرید، مثل سرخیو راموس در خط دفاعی خواهد شد.

از ظهور او در این فصل تعجب نکردم چون در سن و سال مناسبی است. این روز ها درک می کند که کجاست و حالا به بلوغ رسیده است. این خیلی کمکش خواهد کرد؛ اعتماد به نفس، بلوغ، آگاهی از شرایطی که در آن قرار دارد و اینکه در باشگاه خیلی دوستش دارند.

رئال مادرید-اتلتیکو مادرید-سوپرکاپ اسپانیا

فورلان در مورد اتلتیکو مادرید، یکی از تیم های سابقش نیز گفت:

نه فقط به خاطر اینکه آنها لیورپول را شکست دادند، ولی می گویم که اتلتیکو شانس قهرمانی در اروپا را دارد. اگر می گویم شانس بیشتری دارند به خاطر این است که مرحله یک هشتم نهایی را پشت سر گذاشته اند و تیم مهمی را از گردونه رقابت ها حذف کرده اند. به نظرم آنها با این تیم همیشه توانایی قهرمانی را دارند.

او در ادامه راجع به آلوارو موراتا، مهاجم شماره 9. اتلتیکو و همچنین ژائو فلیکس، گران ترین خرید تاریخ این باشگاه هم گفت:

موراتا ثابت کرده که در همه تیم های خود موفق است. هر بازیکنی متفاوت است؛ او در آنفیلد گل مهمی را به ثمر رساند. هرکدام به نحوی در زمان های مختلف، اثر گذاری می کنند.

همه ما انسانیم و ماشین نیستیم. برای هماهنگی به زمان نیاز داریم، تا مربی را درک کنیم. به همین خاطر است که یوفا رده بندی لیگ ها را تعیین کرده تا هر تیم به نحوی به رقابت های اروپایی صعود کنند؛ هر چیزی فرایند و زمان خاص خود را دارد.

فورلان فدریکو والورده میانی مادرید سرخیو راموس خواهد اتلتیکو مادرید قهرمانی اروپا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار