بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اشاره غیر مستقیم آلفی هالند به منچستریونایتد: ارلینگ باید به جایی می‌رفت که کل باشگاه او را بخواهند نه فقط سرمربی تیم

طرفداری- بر طبق ادعای پدر ارلینگ هالند، منچستریونایتد به این خاطر فرصت جذب این بازیکن را از دست داد که کل باشگاه حامی علاقه اوله گونار سولسشر به او نبودند. 

به گزارش سایت گل، همسو نبودن آلفی هالند با شیاطین سرخ پدیده عجیبی نیست چون او در طول دوران حرفه‌ای خود، بارها در لباس لیدز یونایتد و منچسترسیتی به عنوان رقیب مقابل آن‌ها قرار گرفت. در ژانویه گذشته ارلینگ تصمیم گرفت با رد پیشنهاد یونایتد راهی بروسیا دورتموند شود و از آن پس در این تیم به طور مستمر گلزنی کرده است. به گفته پدرش، یونایتد بابت نهایی نشدن این انتقال فقط می‌تواند خودش را سرزنش کند.

هرگز نمی‌دانیم اوضاع در باشگاه‌های دیگر چگونه پیش می‌رفت. شاید در آنجا هم خوب می‌شد. هرگز پاسخی برای این موضوع پیدا نمی‌کنیم ولی از باشگاه‌هایی که ارلینگ در آن‌ها حضور داشته است، خیلی راضی هستیم. باید به باشگاهی بروی که کل باشگاه تو را بخواهند، نه فقط سرمربی‌اش. فکر می‌کنم این مسئله در کنار این که باشگاه طی 5 الی 10 سال اخیر چه مسیری را پیموده است، مهم‌ترین شاخص‌ها برای انتخاب هستند. 

هالند قبل از تعطیلی مسابقات بوندسلیگا به خاطر ویروس کرونا، در 11 بازی برای دورتموند 12 بار گلزنی کرد.  

اشاره مستقیم هالند منچستریونایتد ارلینگ باشگاه بخواهند سرمربی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار