بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

امیدواری ایتالیا به شروع دوباره سری آ از تیرماه

کد خبر: 1675342/50 زمان: 09:30   1399/01/07 بازدید: 938

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا ابراز امیدواری کرد که فصل جاری سری آ از ماه تیر یا مرداد از سر گرفته شود.

به گزارش "ورزش سه"، گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا ابراز امیدواری کرد که ادامه رقابتهای فصل جاری سری آ، لیگ  فوتبال این کشور، از ماه تیر یا مرداد از سر گرفته شده و فصل در نهایت نیمه‌کاره رها نشده و به پایان برسد.

 

سری آ مثل اکثر لیگهای فوتبال در گوشه و کنار دنیا به دلیل شیوع ویورس کرونا و بحران ناشی از آن در حال حاضر تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده. ایتالیا یکی از بحران‌زده‌‌ترین کشورهای دنیا در مقابله با ویروس  کرونا است و تا این لحظه چیزی نزدیک به 7500 نفر در این کشور جان خود را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست داده‌اند.

 

درحالیکه باشگاه‌های ایتالیایی در روزهای اخیر مشغول بحث و جدل درباره این بوده‌اند که آیا فصل جاری سری آ باید به کل ملغی شود یا رقابتها در ماه‌های آتی از سر گرفته شود، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا امیدوار است که این رقابتها در طول تابستان بتواند ادامه یافته و به پایان برسد.

 

 

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا در این باره گفت:" من تا وقتی که بتوانم امیدم به شروع دوباره فصل را از دست نخواهم داد. من برای اینکه چنین اتفاقی بیفتد از هیچ کاری فروگذار نخواهم کرد. تسلیم شدن برای من بی‌معنی است".

 

گراوینا در ادامه صحبتهایش گفت:" می‌دانم هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره تاریخ شروع رقابتها صحبت کنیم ولی باید مثبت فکر کنیم. ما سعی می‌کنیم با درخواست از یوفا و فیفا اگر بشود حتی رقابتها را بعد از شروع تیرماه از سر بگیریم چون در این صورت می‌توانیم از فرصت ماه‌های تیر و مرداد استفاده کنیم. در شرایط فعلی هیچکس نباید به فکر منافع خود باشد. من از همه می‌خواهم منطقی باشند. در نهایت فدراسیون فوتبال ایتالیا است که باید در این باره تصمیم‌گیری کند".  

 

امیدواری ایتالیا دوباره تیرماه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار