بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

نسخه‌های فوق‌العاده و موثر خانگی برای درمان میخچه کف پا

نسخه‌های فوق‌العاده و موثر خانگی برای درمان میخچه کف پادرمان سریع میخچه و سم زدایی بدن را بدون زحمت و در خواب می توانید انجام دهید. نسخه ای فوق العاده قوی به پیشنهاد طب سنتی چین و هند را امتحان کنید.

درمان سریع میخچه با قرار دادن پیاز کف پا داخل جوراب

پیش از این یک بار در یکی از مطالب بهداشت و سلامت از راه حلی با عنوان گذاشتن پیاز داخل جوراب برای سم زدایی گفتیم در این بخش به نکات جالب و مفیدی در رابطه با این روش درمانی خواهیم پرداخت که درمان سریع میخچه بخشی از آن است.

دلیل گذاشتن پیاز کف پا قبل از خواب چه میتواند باشد؟

پوست بزرگترین عضو بدن و یکی از راههای جذب مواد شیمیایی، یون ها، مواد معدنی و داروها محسوب می شود.

درمان سریع میخچه

درمان سریع میخچه

مطالعات نشان می دهد که جذب مواد مغذی و آنتی اکسیدان از پیاز به واسطه پوست به خوبی امکان پذیر است. قسمت های محرک پا بعد از تماس با پیاز و جذب مواد مغذی آن برای درمان برخی بیماریها وارد عمل می شوند.

سوالی که در این بخش مطرح می شود این است که چطور و با چهره روشی پیاز را برای سم زدایی و درمان بیماری ها زیر پا قرار دهیم. بهترین روش برای استفاده از پیاز به این صورت است :

قرار دادن پیاز کف پا برای درمان سریع میخچه

یکی از روش های موثر و توصیه شدن در طب سنتی هند و چین برای درمان میخچه استفاده از پیاز است.

برای درمان سریع میخچه بایستی یک تکه پیاز را با سرکه خیس کنید سپس آن را روی میخچه قرار دهید. بعد از قرار گرفتن صحیح پیاز آغشته به سرکه روی میخچه جوراب نرم و نخی خود را بپوشید.

باقی ماندن این داروی قوی روی میخچه از شب تا صبح باعث نابود شدن میخچه خواهد شد. صبح روز بعد جوراب را از پایتان دراورده و با کمک آب ولرم و سنگ پا میخچه را سایش دهید. با استفاده از این روش با سرعت باورنکردنی میخچه نابود خواهد شد.

رفع میخچه با پیاز و سرکه

برای سم زدایی بدن چطور پیاز کف پا قرار دهیم؟
یک پیاز را به ضخامت ۷ اینچ و به صورت حلقه ای برش دهید.

رفع میخچه با پیاز و سرکه

برای سم زدایی با پیاز و پوشاندن پای تان نیاز به سه تکه پیاز دارید تکه اول را در کف پا به طوری که انگشتان پوشیده شوند قرار دهید.

برش دوم را روی پاشنه و تکه سوم را روی قوزک پا قرار دهیم و با دقت جوراب را بپوشید. به این روش به راحتی در خواب سم زدایی بدنتان را انجام خواهید داد.

منبع،نمناک

عوارض خطرناک میکروبلیدینگ ابرو همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب”عوارض خطرناک میکروبلیدینگ ابرو ” در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .   میکروبلیدینگ…

یک نمونه کامل از سم زدایی کبد همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب” یک نمونه کامل از سم زدایی کبد” در خدمت شما…

پی آر پی PRP یا پلاسما درمانی برای جوانسازی پوست و مو همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب” پی آر پی PRP یا…

با این روشها شخصیتمان را قدرت ببخشیم همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب" اینگونه به وسایلتان نظم دهید و لذت ببرید " در…

کاهش وزن قطعی و لاغری طبیعی فقط با نوشیدن آب همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب” چطور "کاهش وزن قطعی و لاغری طبیعی…

العاده خانگی درمان میخچه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار