بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

سالن جشنواره کن تبدیل به محل اسکان بی خانمان ها شد

۱۲هزار بی‌خانمان فرانسوی این روزها به دلیل محدودیت‌های دولت برای مهار کرونا با شرایط سخت‌تری مواجه شده‌اند؛ به دنبال تصمیم شهردار کن، درهای سالن جشنواره فیلم کن به روی بی‌خانمان‌های شهر باز شد.

به گزارش جی پلاس،‌"دیوید لیزنار" شهردار کن تصمیم گرفت بخشی از سالن جشنواره کن را برای استقبال از نیازمندان و بی خانمان ها در فرانسه با هدف کند کردن روند ابتلای کرونا به روی آنها باز کند.

این جشنواره قرار بود ۱۲ تا ۲۳می(۲۳ اردیبهشت تا ۳ خرداد) برگزار شود که برگزارکنندگان، زمان آن را به اواخر ماه ژوئن(تیر) موکول کردند.

به گزارش فرانس ۲۴، به گفته "دومینیک اوده لسه" یکی از مقامات جشنواره کن،   هر شب بین ۵۰ تا ۷۰ نفر از بی‌خانمان‌ها در این مکان سکونت داده می شوند.

با توجه به شیوع کرونا، نگرانی آن می رود که این ویروس می تواند تاثیر زیادی بر بی خانمانانی که معمولا بدون دسترسی به بهداشت مناسب زندگی می کنند و بعضی اوقات بیماری های اساسی دارند، داشته باشد.

تاکنون به دنبال شیوع کرونا در فرانسه، ۱۱۰۰نفر جان خود را از دست داده‌اند.

در این پیوند، شبکه تلویزیونی ب. اف. ام فرانسه هم گزارش کرد: از روز چهارشنبه ضد عفونی کامل شهر کن انجام شد.

با افزایش شمار جان‌باختگان ناشی از این بیماری در فرانسه که تا زمان حاضر از مرز یک هزار و ۱۰۰ نفر عبور کرده، این کشور پس از چین،  ایتالیا، ایران و اسپانیا در ردیف پنجم قرار دارد.

جشنواره تبدیل اسکان خانمان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار