بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

هوشیاری «مهدی فخیم‌زاده» بازگشت

به گزارش افکارنیوز،

طراح صحنه فیلم سینمایی"مشت آخر" گفت: فخیم زاده در حال حاضر هوشیار است اما داروهای آرامبخشی که پزشکان به او تزریق کرده اند روی او تاثیر گذاشته است. آزمایشات روی فخیم زاده انجام شد و نتیجه آن نشان داد که خوشبختانه او شکستگی ندارد و تنها دچار جراحت های سطحی شده است. 
عباس بلوندی طراح صحنه سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت جسمانی مهدی فخیم زاده گفت: حال عمومی مهدی فخیم زاده خوب و نسبت به روزهای گذشته خیلی بهتر شده است.
وی در همین راستا افزود: مهدی فخیم زاده چهارشنبه شب از چالوس به تهران منتقل شد تا ادامه درمان در تهران توسط پزشکان انجام شود.
طراح صحنه فیلم سینمایی "مشت آخر" که فخیم زاده سر صحنه این فیلم دچار حادثه شد؛ درباره روند درمانی این بازیگر اظهار کرد: فخیم زاده در حال حاضر هوشیار است اما داروهای آرامبخشی که پزشکان به او تزریق کرده اند روی او تاثیر گذاشته است.
وی ادامه داد: آزمایشات روی فخیم زاده انجام شد و نتیجه آن نشان داد که خوشبختانه او شکستگی ندارد و تنها دچار جراحت های سطحی شده است. 
بلوندی خاطر نشان کرد: در روزهای آینده فخیم زاده با بهبود حالشان دوباره به عرصه هنر و ادامه فیلمبرداری فیلم "مشت آخر" باز خواهند گشت. 

هوشیاری بازگشت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار