بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

استان تهران، قم و سمنان نمایندگان خود را شناختند

5e509a1f75409_2020-02-22_06-33

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تا ساعت ۰۶:۰۵ بامداد شنبه سوم اسفند ماه می‌باشد.

از ساعت ۸ امروز رأی گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیش از ۵۵ هزار صندوق در سراسر کشور آغاز شد و طبق قانون تا ساعت ۱۸ ادامه داشت. با توجه به استقبال پرشور مردم زمان اخذ رأی تا ساعت ۲۲ در سراسر کشور تمدید شد.

همچنین سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: در حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور که مراجعه کننده دارند و افرادی در صف هستند مهلت رأی‌گیری تا ساعت ۲۴ تمدید شد.

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ساعت ۰۶:۰۵ بامداد شنبه سوم اسفند ماه می‌باشد.

آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی ورزقان الله وردی دهقانی     ۱ ملکان       ۱ هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی مستقل   ۱ تبریز، اسکو و آذرشهر       ۶                               سراب و مهربان

یوسف داوودی

مستقل   ۱     بناب شیخ رضا بنابی     ۱ بستان‌آباد غلامرضا نوری کارگزاران   ۱ مرند و جلفا

معصومه پاشایی

    ۱       مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

    ۱       میانه

مهدی اسماعیلی

    ۲

علی شامی

    کلیبر و هوراند حسین حاتمی اصولگرا   ۱ اهر و هریس احمد محرم‌زاده     ۱ شبستر جعفر راستی     ۱       آذربایجان غربی حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی بوکان       ۱ مهاباد       ۱ خوی       ۱ ماکو و چالدران       ۱       نقده و اشنویه       ۱ میاندوآب       ۱ تکاب و شاهین دژ       ۱ سردشت و پیرانشهر       ۱ ارومیه       ۳          


 

            سلماس       ۱       اردبیل حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی پارس آباد و بیله سوار

عباس جهانگیر زاده

اصلاح طلب   ۱ خلخال و کوثر سید غنی نظری اصولگرا   ۱ مشکین شهر عباس زاده مشکینی اصولگرا   ۱ گرمی ولی اسماعیلی اصولگرا   ۱ اردبیل، نمین، سرعین و نیر

علی نیکزاد

اصولگرا   ۳

منصور حقیقت پور

اصولگرا   سید کاظم موسوی     ایلام حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی دهلران، آبدانان و دره‌شهر بهزاد علیزاده / ‏‬ صادق کرم  

(دور دوم)

۱ ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی اکبر بسطامی

اصولگرا   ۲

سارا فلاحی

    اصفهان حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی کاشان، آران و بیدگل       ۱ اصفهان       ۵                         خوانسار و گلپایگان       ۱ قمصر و نطنز       ۱ شاهین شهر، برخوار و میمه       ۱ نجف‌آباد، تیران و کرون       ۱ نائین       ۱ اردستان       ۱ شهرضا       ۱       فلاورجان       ۱ مبارکه       ۱ چادگان، فریدون‌شهر و فریدن       ۱ لنجان       ۱ سمیرم       ۱       خمینی‌شهر       ۱ البرز حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی ساوجبلاغ       ۱ کرج       ۲       بوشهر حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی دشتستان ابراهیم رضایی اصولگرا   ۱ کنگان، دیر و جم       ۱ دشتی و تنگستان       ۱ بوشهر، گناوه و دیلم       ۱ تهران حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی نژاد

اصولگرا   ۱ ورامین و پیشوا حسین نوش آبادی اصولگرا   ۱ شهریار، قدس و ملارد

حسین حق وردی

اصولگرا   ۱ پاکدشت فرهاد بشیری اصولگرا   ۱ رباط کریم

حسن نوروزی

اصولگرا   ۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس       ۳۰                                                                                                                                                                               چهارمحال و بختیاری وزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی شهرکرد احمد راستینه اصولگرا   ۱ اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت‌الله حمزه

اصولگرا   ۱ بروجن

حجت الاسلام امیرقلی جعفری

اصولگرا   ۱ لردگان حسین بامیری اصولگرا   ۱ خراسان جنوبی حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی بیرجند و درمیان       ۱ قائنات       ۱ نهبندان و سربیشه       ۱ فردوس، طبس، سرایان و بشرویه       ۱ خراسان رضوی حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی چناران و طرقبه       ۱ مشهد و کلات       ۵                         گناباد       ۱ تربت حیدریه       ۱       درگز       ۱ کاشمر، بردسکن و خلیل آباد       ۱ نیشابور       ۲       خواف و رشتخوار       ۱ فریمان و سرخس       ۱ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب       ۲       قوچان و فاروج       ۱ تربت جام و تایباد       ۱ خراسان شمالی حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی بجنورد       ۲       شیروان       ۱ اسفراین       ۱ خوزستان حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی اهواز، باوی، حمیدیه، کارون       ۳                               ماهشهر، امیدیه و هندیجان       ۱       شوش محمد کعب عمیر     ۱ اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا   ۱ شوشتر و گتوند       ۱ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا       ۱       دزفول       ۱ رامهرمز       ۱ خرمشهر       ۱ شادگان مجید ناصری نژاد     ۱ دشت‌آزادگان و هویزه       ۱ آبادان

سیدمحمد مولوی

اصولگرا   ۳

جلیل مختار

اصولگرا  

سید مجتبی محفوظی

اصولگرا   ایذه و باغملک       ۱       بهبهان       ۱       زنجان حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی زنجان و طارم       ۲                   ابهر و خرمدره و سلطانیه       ۱       خدابنده       ۱       ماهنشان و ایجرود       ۱ سمنان حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی سمنان و مهدیشهر عباس گلرو اصولگرا   ۱ شاهرود علی اصغر خانی اصولگرا   ۱ دامغان علی علیزاده اصولگرا   ۱ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصولگرا   ۱ سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی زاهدان       ۲       خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین       ۱ سراوان       ۱ زابل       ۲       چابهار، نیکشهر و کنارک       ۱ ایرانشهر و سرباز       ۱ فارس حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

اصولگرا   ۱       شیراز

علیرضا پاک فطرت

اصولگرا   ۴

محمدرضا محمدی کشکولی

   

جعفر قادری

اصولگرا  

ابراهیم عزیزی

اصولگرا         لامرد و مهر       ۱ داراب و زرین دشت

محمد جواد عسکری

اصولگرا  

۱

خرامه، سروستان و کوار عبدالعلی رحیمی مظفری     ۱ پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت       ۱ آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع     ۱ لارستان، خنج و گراش       ۱ جهرم رضایی کوچی     ۱ اقلید       ۱ سپیدان وبیضاء محسن علیزاده     ۱ رستم و ممسنی       ۱ کازرون فریدون عباسی اصولگرا   ۱ فسا حجت الله فیروزی اصولگرا   ۱ فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند میرمحمدمهدی فروردین اصولگرا   ۱ قزوین حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی قزوین و آبیک       ۲       تاکستان رجب رحمانی اصولگرا   ۱ بوئین‌زهرا       ۱ قم حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی قم

احمد امیرآبادی فراهانی

اصولگرا   ۳

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری

اصولگرا  

علیرضا زاکانی

اصولگرا   کردستان حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی بیجار حمدالله کریمی     ۱ مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور

    ۱

عثمان باقدم

  استان تهران سمنان نمایندگان شناختند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار