بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

یک میلیون و 500 هزار نفر در استان فارس در انتخابات شرکت کردند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، عنایت‌اله رحیمی شامگاه شنبه در ستاد انتخابات استان فارس در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار اولیه مشارکت‌کنندگان در استان فارس اظهار داشت: براساس آمار اولیه تاکنون یک میلیون و 500 هزار نفر در انتخابات استان فارس شرکت داشتند که بیانگر 50 درصد از واجدین شرایط است.

وی با اشاره به اینکه در 5 نقطه استان تعرفه از صبح امروز دپو شده بود، گفت: در برخی از مناطق و شهرستان‌های استان تعرفه در 2 مرحله توزیع شد و هیچ کمبودی از حیث تعرفه در استان وجود نداشت.

رحیمی درباره ساعت رای‌گیری در استان نیز اعلام کرد: برخی از شهرستان‌ها اتمام رای‌گیری اعلام شده اما در برخی دیگر از جمله شیراز تا ساعت 24 افرادی که در شعب حضور دارند، می‌توانند رای خود را به صندوق بیندازند.

استاندار فارس با بیان اینکه فردا تمام رقبا با یکدیگر رفاقت خواهند داشت، بیان کرد: تلاش داریم شمارش آرا نمایندگان منتخب را تا فردا قبل از ظهر اعلام و نهایی استان را تا پایان روز شنبه اعلام کنیم.

وی ضمن تقدیر از مشارکت و حضور مردم استان فارس حضور مردم را ستودنی دانست و گفت: مردم استان فارس بار دیگر نشان دادند که در تمامی صحنه‌های حضور دارند و می‌توانند برای کشور و استان خود با مشارکت در انتخابات تصمیم بگیرند.

انتهای پیام/424

میلیون استان انتخابات کردند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار