بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

کیه لینی: از یوونتوس، خانواده و هواداران ممنونم؛ حالا بهترین و دشوارترین بخش کار فرا می رسد و امیدوارم کارهای شما را جبران کنم

طرفداری - جورجو کیه لینی روز گذشته پس از بیش از 5 ماه دوری از میادین به دلیل مصدومیت رباط صلیبی، توانست مقابل برشا به عنوان یار ذخیره چند دقیقه برای یوونتوس بازی کند. پس از این دیدار که با پیروزی 2-0 بیانکونری همراه بود، کیه لینی در اینستاگرامش نوشت:

ممنونم  از کارولینا، نینا، اولیویا و همه عزیزانم که همیشه حامی ام بوده اند. شما لذت من هستید. از دکترها و فیزیوتراپ ها که طی این ماه ها هر صبح حتی زمان استراحتشان، با من کار کردند، تشکر می کنم. از هم تیمی هایم تشکر می کنم که به من قدرت و انرژی دادند. من به شما مدیونم. از تمام مجموعه یوونتوس ممنونم که باعث شدید جای خالی هیچ چیزی را احساس نکنم و فقط خانواده است که چنین کاری انجام می دهد. از هواداران ممنونم. امروز با شنیدن صدای غرش شما، مو به تنم سیخ شد. حالا بهترین و دشوارترین بخش کار از راه می رسد و امیدوارم تمام این چیزهایی را که گرفتم، جبران کنم. 

یوونتوس خانواده هواداران ممنونم بهترین دشوارترین امیدوارم کارهای جبران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار