بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ماموستا حسینی: نامزدهای انتخاباتی از «ریخت و پاش هزینه‌ای و تخریب یکدیگر» پرهیز کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج،‌ ماموستا سیداحسن حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز‌ جمعه سنندج که در مسجد جامع اقامه شد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نمازگزاران و دعای خیر و طلب شفای عاجل برای همه مریضان، اظهار داشت: امیدوارم همه مسلمانان در راستای پیروی از دستورات خداوند، پیامبرگرامی اسلام(ص) و قرآن گام برداشته و در مساجد و نماز جماعت حضور پیدا کنند.

وی به دشمنان سرسخت، آشکار و فریبنده تمام مردم سرزمین اشاره کرد و افزود: شیطان نخستین دشمن مسلمانان بوده و خداوند بارها در قرآن به نقشه‌های شیاطین برای فریب انسان‌ها اشاره فرموده و باید همه ما مراقب و از شر شیطان به خدا پناه ببریم.

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه راه‌های نفوذ شیطان بر انسان، در رفتار و امور روزمره آدمی و کینه‌توزی، حسادت و قدرت‌طلبی شکل می‌گیرد، تصریح کرد: همواره شیطان از طریق آمال و آرزوها، انسان را وسوسه کرده و از راه‌های مختلف هوای نفس، شهوت، گناه، مال حرام پای انسان را در مسیر رسیدن به کمال می‌لغزاند، بنابراین باید اجازه ندهیم شیطان بر افکار انسان تسلط پیدا کند.

وی با بیان اینکه در روز قیامت شیطان خطاب به خداوند می‌گوید من کاری نکردم، بلکه فقط بندگانت را به گناه دعوت کردم؛ گفت: باید مسلمانان با اقامه نماز و راز و نیاز، دل‌پاکی، زبان‌پاکی، چشم‌پاکی و دست‌پاکی اجازه تسلط شیطان بر وجودشان را ندهند.

ماموستا حسینی با بیان اینکه با بیان اینکه نفس اماره دشمن دوم درونی انسان‌هاست، خاطرنشان کرد: گناه، اختلاف افکنی، قدرت، مال، شهوت جنسی و غیره از جمله جنگ نرم شیطان بوده که هر کدام از اینها از نفس آغاز شده و ابلیس از آن بهره‌برداری می‌کند، اما با تواضع، اراده و قناعت، پاکی، دوری از مال حرام و فراموش نکردن خداوند می‌توان با آنها مقابله کرد.

وی  بیان کرد: پیامبر گرامی اسلام فرموده بدترین دشمن انسان نفس اماره است که مامور ابلیس بوده و باید برای مقابله با شیاطین و نفس اماره همواره خداوند را فراموش نکرده چراکه انسان اگر جلو برخی از خواسته‌های نفسانی خود را نگیرد، او را به جایی برده که جز بی‌آبرویی، ضرر و خسران چیز دیگری حاصل انسان نخواهد شد.

امام جمعه موقت سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های خود با قدردانی از غیرت و حضور گسترده و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی 22 بهمن عنوان کرد: ملت ایران در یوم‌الله 22 بهمن پاسخ قاطعی به تهدیدات دشمن دادند.

وی با دعوت از همه اقشار مختلف مردم و احزاب و گروه‌های سیاسی برای حضور و مشارکت بالا در انتخابات دوم اسفندماه افزود: ملت ایران در راستای تبعیت از فرموده رهبری در دومین آزمون خود، جمعه هفته آینده پای صندوق‌های رأی حاضر شده و با مشارکت حداکثری حماسه‌ای ماندگار و تاریخی خلق خواهند کرد.

امام جمعه موقت سنندج تاکید کرد: مردم در انتخابات دوم اسفندماه فرد «اصلح» را انتخاب کرده و کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس نیز از اسراف، ریخت و پاش هزینه‌ای و تخریب یکدیگر پرهیز کنند.

ماموستا حسینی در بخشی دیگر از خطبه‌های خود ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی متولیان برقراری امنیت پایدار در استان، به برگزاری مراسم باشکوه چهلم شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: امیدوارم خداوند متعال تقاص خون حاج قاسم را از قاتلانش بگیرد چراکه وجود پاک این سردار سرافراز در زمان حیاتش، سرشار از امنیت و یقیناً خون مبارک و شهادتش نیز مایه خیر و برکت برای ملت ایران خواهد بود.

انتهای پیام/481/

ماموستا حسینی نامزدهای انتخاباتی هزینه تخریب یکدیگر پرهیز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار