بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آماری از آزادی زندانیان هرمزگان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش رکنا ، بر اساس آمار ارائه شده از سوی اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی؛ ۸۲۵ نفر از زندانیان هرمزگان با بهره مندی از تأسیسات نوین قضایی از زندان آزاد شده و به آغوش جامعه و خانواده بازگشته اند.

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از انجام ۴۶۵ مورد بازدید قضات از زندان های استان هرمزگان در یک ماهه اخیر خبر داد و تصریح کرد: این تعداد بازدید، افزایش ۷۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می دهد .

وی همچنین گفت: بر اساس آمار ارائه شده از سوی اداره کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی ؛ ۸۲۵ نفر از زندانیان هرمزگان با بهره مندی از تأسیسات نوین قضایی از زندان آزاد شده و به آغوش جامعه و خانواده بازگشته اند.

صالحی در ادامه اعلام کرد: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به یک هزار و ۱۰۰ مددجو در زندان های استان مرخصی اعطا شد.

علی صالحی افزود: بیشترین مرخصی زندانیان با ۵۷۵ مورد به زندان مرکزی بندرعباس اختصاص دارد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: حضور مددجویان در کانون گرم خانواده در بازسازی اجتماعی و استحکام روابط خانوادگی آنان بسیار تاثیر گذار است و روند اصلاح و تربیت آنها را نیز تسریع می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آماری آزادی زندانیان هرمزگان مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار