بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

سعید رمضانی، سرپرست باشگاه استقلال: بازی کردن در کشور ثالث ظلم بزرگی به هواداران پرشور استقلال است

طرفداری- بعد از آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا را سلب کرد، مدیران هر چهار باشگاه ایرانی برای عدم شرکت در این رقابت ها به توافق قطعی دست یافتند.

به گزارش باشگاه استقلال، سعید رمضانی در خصوص بحث کناره‌گیری تیم‌های ایرانی از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت:

این یک ظلم آشکار هست که در حال شکل گیری است. خوشبختانه به لحاظ امنیتی کشور ما شرایط خوبی دارد و بحث‌های در این حوزه به دور از واقع است. بازی کردن در کشور ثالث علاوه بر هزینه‌های مربوطه، تیم‌ها را در برنامه‌ریزی زمانی هم دچار مشکل می‌کند. از همه مهم‌تر یک ظلم بزرگ به هواداران ایرانی به خصوص هواداران پرشور استقلال هم محسوب می‌شود. 

او افزود:

همه فوتبالیست‌های ایرانی دوست دارند برای کشورشان در رقابت‌های بین‌المللی افتخارآفرینی کنند ولی در این حوزه مجموعه بازیکنان و کادرفنی استقلال، تابع تصمیمات کلان هستیم. البته ما امیدواریم با رایزنی‌های صورت گرفته این موضوع حل شود و بتوانیم در ایران میزبان رقبای آسیایی باشیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پایان با اشاره به وضعیت نامشخص برنامه‌های تیم‌های ایرانی در شرایط فعلی گفت:

مشکل اصلی تیم‌های ایران به خصوص استقلال، وضعیت نامشخص آن‌هاست. ما نمی‌دانیم کی بازی داریم تا بر اساس آن برنامه‌ریزی برای سفرها و تمرینات داشته باشیم.

رمضانی سرپرست باشگاه استقلال بزرگی هواداران پرشور استقلال

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار