بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

چرا گروه خودروسازی تسلا اقدام به استخدام طراحان چینی کرده است؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

این روزها مدیرعامل شرکت تسلا؛ ایلان ماسک همکاری قابل توجهی با همکاران چینی خود دارد. این همکاری ها روز به روز درحال افزایش است و اکنون شرکت تسلا با ارسال پیامی در حساب رسمی "وی چت" خود، اعلام کرد که در مراحل اولیه افتتاح مرکز تحقیق و طراحی در بزرگترین بازار اتومبیل برقی جهان است.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این شرکت اشاره کرده که موقعیت های بسیاری برای پر کردن دارد ، از جمله چندین مورد در استودیوی طراحی که وظیفه ایجاد وسایل نقلیه به سبک چینی را برعهده خواهند گرفت. در حالی که شرکت تسلا این اصطلاح را به وضوح تعریف نکرده است ، نشانگر استخدام یک تیم طراح است که قرار است مواردی جدید و به سبک چینی را به تیم طراحی برون مرزی تسلا بیفزایند.

شایعات به یک خودروی شهری تسلا اشاره دارند، اما نگاهی به طرح جدید نشان می دهد که این مدل چگونه می تواند به نظر برسد. قسمت جلوی این خودرو به وضوح نشانه های یک ظاهر طراحی شده با الهام از مدل 3 و مدل Y نشان می دهد، هرچند کوچکتر از هر یک از این دو باشد. این طراحی تقریباً ما را به یاد طرح مفهومی Genesis Mint معرفی شده در نمایشگاه اتومبیل 2019 نیویورک می اندازد.

هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که خودروی شهری جدید تسلا مانند الگوی ترسیم شده در طرح تسلا باشد. به طور مشابه ، مشخصات فنی این خودرو در دسترس نیست.اگرچه منطقی است که تصور کنیم این امر باعث می شود اولین موتور آن با یک پیشرانه برقی و فناوری اتوپایلوت تسلا همراه باشد.

اخیراً تسلا یک کارخانه را در حومه شانگهای افتتاح کرد. این کار، تولید مدل 3 را برای بازار محلی در اواخر سال 2019 تسهیل کرد  و می تواند در سال های آینده خودرویی جدید نیز را وارد بازار کند.  ماشین جدید بعدی تسلا مدل Y است ، یک کراس اوور بر اساس مدل 3 که به طور آزمایشی در نیمه اول سال 2020. وارد بازار می شود و سایبر تراک تا پایان سال 2020 وارد بازار می شود.

خودروسازی اقدام استخدام طراحان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار