بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ایوان راکیتیچ؛/ اولین جداشده احتمالی بارسا با ورود ستین

کد خبر: 1662693/29 زمان: 15:50   1398/10/28 بازدید: 6,050

ایوان راکیتیچ؛

ایوان راکیتیچ با جدایی ارنستو والورده احتمالا همین زمستان از بارسا جدا خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، طبق ادعای اسپورت، دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا در حال مذاکره برای معاوضه بازیکن هستند. یوونتوس از تابستان خواهان جذب ایوان راکیتیچ است و برای این انتقال حاضر است فدریکو برناردسکی را به بارسا واگذار کند.

اگر انتقال راکیتیچ به یوونتوس در تابستان منتفی شد، تنها به دلیل اصرارهای ارنستو والورده بود. سرمربی اخراجی بارسا بزرگترین حامی راکیتیچ محسوب می شد و هر چند در شروع فصل به ستاره کروات میدان نداد ولی در دو ماه گذشته راکیتیچ توانسته بود بار دیگر اعتماد والورده را به دست بیاورد.

یوونتوس به دنبال تقویت خط میانی خود است و مائوریتزیو ساری سرمربی این باشگاه بیش از هر بازیکنی روی راکیتیچ نظر مثبت دارد. ستاره کروات نیز بی میل به پذیرفتن پیشنهاد یووه نیست و حتی با این باشگاه به توافق اولیه نیز رسیده است. در حال حاضر تنها مشکل برای جدایی راکیتیچ، باشگاه بارسلونا است که فعلا پاسخ نهایی خود را نداده است. گویا دو باشگاه بر سر مسائل مالی به توافق نرسیده اند و هنوز یک‌سری جزئیات حل نشده باقی مانده است.

یوونتوس با وجود شش سال اختلاف سنی دو بازیکن حاضر است مبلغی اضافه نیز به بارسلونا پرداخت کند. برناردسکی در 19 بازی گذشته یوونتوس در سری آ تنها در 9 بازی از ابتدا حضور داشته و جایگاه محکمی در ایده های ساری ندارد. از سوی دیگر کیکه ستین سرمربی تازه بارسا نیز روی ریکی پویج بازیکن جوان و آینده دار تیمش حساب زیادی باز کرده و قصد دارد به او در میانه میدان بیش از گذشته میدان دهد و این احتمالا باز هم منجر به نیمکت نشینی راکیتیچ خواهد شد.

ایوان راکیتیچ اولین جداشده احتمالی بارسا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار