بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

سفر 100 دلاری به سرزمین هابیت ها در ایرلند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اگر از طرفداران فیلم ارباب حلقه ها بوده اید، حتما هابیت ها را می شناسید، شخصیت هایی که طرفدارانی پر شمارداشتند و حتی اسپین آف هایی نیز درباره هابیت ها ساخته شده است. اکنون هتلی در ایرلند شرایط زندگی شما به سبک هابیت ها را فراهم کرده است.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، این هتل جالب که با نام کروپاد شناخته می شود. این خانه در ایالت دونگال ایرلند و در نزدیکی اقیانوس اطلس واقع شده است.اتاق های گرد و در ابعاد کوچک این خانه با الهام از باستان شناسی ایرلندی طراحی شده است.

سفر 100 دلاری به سرزمین هابیت ها در لندن

اقامت در کرو پاد برای هر شب 76 پوند هزینه دارد که تقریباً برابر 100 دلار است. طرفداران "ارباب حلقه ها" اغلب دوست دارند طعم زندگی را در زمینهایی مشابه با آن چه که در فیلم دیده اند تجربه کنند. بسیاری حتی به نیوزیلند سفر می کنند تا ببینند فیلم ها در کجا فیلمبرداری شده اند.

اما عاشقان اروپایی نوشته های جی آر آر تالکین یک فرصت عالی برای تجربه زندگی به سبک هابیت ها دارند. این هتل دارای یک درب شیشه ای و دیوار بیرونی پنجره ای است که منظره ایرلند را به بازدید کنندگان می دهد و در نزدیکی اقیانوس اطلس قرار دارد و دسترسی بازدید کنندگان به ساحل را امکان پذیر می کند.

سفر 100 دلاری به سرزمین هابیت ها در لندن

جالب است بدانید این هتل جالب خانه توسط ایندیپندنت ایرلند  به عنوان"بهترین اقامتگاه  2018" و همچنین "بهترین مکان دریایی " از دید یرلند تایمز در سال 2019 انتخاب شده است.  در این هتل حداکثر دو مهمان می توانند استراحت کنند و هزینه اقامت در هر شب حدود 100 دلار است.

دلاری سرزمین هابیت ایرلند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار