بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

بارتومئو: ویدال در اینتر؟ در ژانویه هیچکس از بارسلونا جدا نمی‌شود؛ لائوتارو مارتینز تنها بازیکنی نیست که مرا تحت تاثیر قرار داده است

طرفداری - شایعاتی در مورد انتقال آرتورو ویدال به اینتر در نقل و انتقالات ژانویه به گوش می رسد و اخیرا جوزپه ماروتا و آنتونیو کونته نیز در این مورد مصاحبه کرده بودند. در آستانه دیدار دو تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، لارپابلیکا از جوزپ بارتومئو، رئیس بارسلونا در این موردسوال  پرسید:

در ژانویه انتظار هیچ انتقالی را نداریم. ترکیب نفرات ما تعادل دارد و هیچ چیزی کم نداریم اما نمی توانیم هیچکدام از بازیکنانمان را از دست بدهیم. قبلا بارها این اتفاق را تجربه کرده ام (اینکه بازیکنی بخواهد جدا شود). هرگز در ژانویه چنین اجازه ای نمی دهم اما در پایان فصل، در بعضی موارد اجازه خروج می دهیم. در سایر موارد آنها را متقاعد به ماندن می کنیم. 

همچنین شایعاتی در مورد علاقه بارسلونا به خرید لائوتارو مارتینز شنیده می شود. بارتومئو در پاسخ به این سوال گفت:

این سوال یک دام است! من می توانم بگویم اینتر خوب کار می کند و او تنها بازیکنی نیست که مرا تحت تاثیر قرار داده است. تصادفی نیست که نراتزوری صدرنشین سری آ است.

بارتومئو ویدال اینتر ژانویه هیچکس بارسلونا لائوتارو مارتینز بازیکنی تاثیر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار