بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

واکنش مقامات سیاسی به حواشی مربوط به استقلال و استراماچونی

استراماچونی ایران را ترک کرد؛ این خبر شاید پُرسروصداترین خبر امروز بود و واکنش‌های زیادی با خود به همراه داشت؛ حالا چند ساعتی است که مقام‌های سیاسی هم به این خبر واکنش نشان دادند.

به گزارش جماران، استراماچونی ایران را ترک کرد؛ این خبر شاید پُرسروصداترین خبر امروز بود و واکنش‌های زیادی با خود به همراه داشت؛ حالا چند ساعتی است که مقام‌های سیاسی هم به این خبر واکنش نشان دادند:

دکتر عباس عراقچی در واکنش به این اتفاقات گفت:   به نظرم استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت های ایران در ایتالیا و آقای پرونه سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان بهحسابش خواهد رفت.

وی با ابراز امیدواری به حل مشکل استراماچونی سرمربی ایتالیای باشگاه استقلال تهران گفت: به درخواست سلطانی فر به سرعت برای حل مشکل سرمربی ایتالیایی استقلال تهران دست بکار شدیم و با مذاکرات متعددی که خود من با سفیر ایتالیا در تهران و همینطور سفیر خودمان در کشور ایتالیا داشتیم در تلاشیم با وساطت آقای پرونه سفیر ایتالیا در تهران استراماچونی به تهران و هدایت تیم استقلال بازگردد.

عراقچی افزود: به نظرم استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت های ایران در ایتالیا و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان به حسابش خواهد رفت و برداشت من این است ایشان نگران پرداخت های خود بود.

وی تاکید کرد: اخبار برخی رسانه ها مبنی بر ترک کشور بواسطه مسائل اخیر درست نبوده و در صحبتی که استراماچونی با سفیر ایتالیا در تهران داشته است خواستار حل مشکلات پرداخت های خود از سوی باشگاه استقلال بوده است.

معاون سیاسی وزارت خارجه در پایان گفت: البته خود استراماچونی می داند مشکلات پرداخت در حقوق ایشان ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکاست و قطعا با علم به این موضوع با باشگاه استقلال تهران قرار داد بسته است و امیدوارم با تلاش های سفیر ایتالیا در تهران بزودی او را مجددا در سمت سرمربیگری تیم استقلال تهران ببینم.

عبدالکریم حسین زاده و محمود صادقی نیز در صفحه ی توئیتر خود به این اتفاقاتِ  فوتبالی واکنش نشان دادند:

عبدالکریم حسین‌زاده،  نماینده‌ی مردم مردم نقده و اشنویه در صفحه‌ی توئیتر خود نوشت: استیضاح آقای سلطانیفر را کلید زدیم تا بابت سوءمدیریت در زیر مجموعه‌های وزارت ورزش پاسخگو باشند. باید توضیح دهند سرنوشت ۳میلیون یورو پول ملت ایران در قرارداد با ویلموتس چه شد؟ باید پاسخگوی حال و روز دو باشگاه بزرگ کشور به خصوص استقلال باشند.

محمود صادقی، نماینده مردم تهران نیز در صفحه‌ی خود توئیت کرد: وفا به قرارداد هم در مبانی دینی هم در قوانین داخلی ما و هم در قوانین بین‌المللی از اصول مسلم است، بویژه وقتی طرف قرارداد وظایفش را به‌نحو احسن انجام می‌دهد. تأخیر در پرداخت دستمزد یک مربی حرفه‌ای، که تیمش را با تلاش صدرنشین کرده با هیچ عذری قابل توجیه نیست. 

واکنش مقامات سیاسی حواشی مربوط استقلال استراماچونی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار