بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

برگزیدگان جشنواره "کودک‌آ&a

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  سیدجمال هادیان، دبیر جشنواره فیلم کوتاه و وبسری کودک‌آنلاین گفت: پس از یک سال مداومت، روز شنبه برگزیدگان جشنواره کودک‌آنلاین معرفی و تندیس این جشنواره را دریافت خواهند کرد.

هادیان با اشاره به شیوه نمایش آثار منتخب کودک‌آنلاین افزود: 90 فیلم کوتاه و 25 مجموعه سریال اینترنتی برگزیده در طول 3 روز از چهارشنبه تا جمعه این هفته در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران به نمایش در خواهد آمد.

وی با دعوت از مردم برای تماشای آثار منتخب این جشنواره در طول این مدت، گفت: جشنواره کودک‌آنلاین برای نخستین‌بار در کشور مفهوم مغفول وبسری یا سریال اینترنتی را به عنوان یکی از مهمترین نوع محتوای رایج در فضای مجازی مطرح کرد و موفق به حمایت و هدایت ایده‌های برگزیده در این گونه محتوایی شد.

دبیر جشنواره کودک‌آنلاین با توجه به مدل‌سازی شتاب‌دهنده محتوا در بطن جشنواره کودک‌آنلاین افزود: برای نخستین‌بار در فرآیندی شتابدهی در حوزه محتوا، 25 ایده خام به 25 مجموعه وبسری و کسب و کار محتوامحور تبدیل شدند و این یعنی کارآفرینی و ایجاد کسب و کار در حوزه محتوا.

وی اضافه کرد: از این پس این مدل از آفرینش کسب و کار در تولید محتوا نمونه و الگوی مناسبی برای همه علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران حوزه محتوا است و در حقیقت نهضت تولید محتوا در کشورمان حلقه مفقوده خویش در مدیریت تولید محتوا را یافته است.

هادیان ادامه داد: از همه نهادها و شرکت‌های بزرگ و کوچک دولتی و خصوصی، رسانه‌ها و سکوهای توزیع و پخش محتوا دعوت می‌کنم با توجه به اهداف و سلایق خویش و برای تبلیغ و ترویج کالاها و خدمات خودشان از ظرفیت‌های ایجاد شده در کسب و کارهای محتوامحور استفاده کنند و در پیشبرد نهضت تولید محتوای ایرانی اسلامی مشارکت داشته باشند.

جشنواره فیلم کوتاه و وبسری کودک‌آنلاین با هدف شکل‌گیری نهضت تولید محتوای ایرانی اسلامی در کشور و شناسایی و اصلاح حلقه‌های تولید محتوا از ابتدای آذرماه سال گذشته با پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز شد و اینک پس از یک‌سال به ثمر نشسته است و برگزیدگان خود را می‌شناسد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار