بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

باند قاچاقچیان مواد مخدر در مرز میرجاوه متلاشی شدند

رکنا

حوادث رکنا : 2 قاچاقچی که نیم تن مواد مخدر حمل می کردند در مرز میرجاوه استان سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.

باند قاچاقچیان مواد مخدر در مرز میرجاوه متلاشی شدند

به گزارش رکنا ، سردار محمد ملاشاهی فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان اظهارداشت: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام اقدامات اطلاعاتی، از قصد یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر برای وارد کردن محموله‌ای سنگین به وسیله خودرو‌های نقلیه به مرز‌های حوزه شهرستان مطلع شدند.

او افزود: مرزداران بلافاصله برای انهدام این باند قاچاق موادمخدر در قالب تیم‌های مختلف پوششی و عملیاتی، پس از شناسایی محل عبور قاچاقچیان به اجرای کمین هدفمند پرداخته و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، موفق شدند قاچاقچیان را زمینگیر و آن‌ها را در دستیابی به اهداف شوم‌شان ناکام بگذارند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزبانان در این عملیات ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی و توقیف ۲ دستگاه وسیله نقلیه، ۵۰۰ کیلوگرم تریاک به همراه مقادیر قابل توجهی سلاح و مهات را کشف کردند.

سردار ملاشاهی با تشکر از همکاری نهاد‌ها و دستگاه‌های امنیتی، خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزداران استان با همکاری سایر نهاد‌های اطلاعاتی و امنیتی و با کمک مرزنشینان غیور با وحدت و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرز‌های جمهوری اسلامی ایران پرداخته و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

0 0

قاچاقچیان میرجاوه متلاشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار