بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ساخت ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویی در آذربایجان‌غربی

عزیز سهندی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، با اشاره به اینکه ساخت مسکن مددجویی طبق برنامه سه ساله انجام خواهد گرفت، اظهار کرد: امسال حدود ۷۰۰ واحد مسکن مددجویی در سطح استان ساخته و تحویل مددجویان داده می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون ۴۸۸ واحد ساخته و تحویل مددجویان داده شده است، افزود: از این تعداد ۱۵۸ واحد مربوط به واحدهای مسکونی شهری و بقیه واحدهای مسکونی روستایی است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی با اشاره به امضای چندین تفاهم‌نامه با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف ادامه داد: طبق تفاهم‌نامه با سپاه شهدا استان قرار شده است ۵۰۰ واحد توسط سپاه ساخته شود.

وی عنوان کرد: تفاهم‌نامه‌ای نیز با موسسات خیریه امضا شده که بر این اساس خیریه عترت بوتراب ۲۲۰ واحد مسکونی مددجویی خواهد ساخت و طبق تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه نیز دو هزار واحد مسکونی دیگر ساخته می‌شود.

سهندی با بیان اینکه سعی می‌شود هر هفته ۱۰ واحد مسکونی ساخته و تحویل داده شود، تصریح کرد: امید است که در مدت سه سال معضل نبود واحدهای مسکونی مددجویی در استان حل شود.

انتهای پیام/ ۶۱۰۲۳/ ن

مسکونی مددجویی آذربایجان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار