بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

تفیذ اختیار شهرداری به مناطق مانع تحول در سرمایه گذاری است

تفیذ اختیار شهرداری به مناطق مانع تحول در سرمایه گذاری است

مجید فراهانی، در گفتگو با رکنا در مورد بودجه جانبی تاکید کرد: مشارکت اقتصادی مردم در قالب پروژه های شهرداری از الزامات شورای شهر تهران برای شهرداری است و متاسفانه رضایت چندانی از عملکرد شهرداری در حوزه فعال سازی سرمایه گذاری نداریم.

او با بیان این که از گذ شته قوانین دست و پا گیری در حوزه سرمایه گذاری وجود داشته است. ضمن آن که در تعیین تکلیف پروژه های شهرداری و سرمایه گذاران صورت می گیرد. امیدواریم با الزام شورای شهر برای ارائه بودجه مجزا تحت عنوان «بودجه سرمایه گذاری» در بودجه سال 99 این امکان فراهم شود که عملکرد شفاف تری را در حوزه جذب سرمایه گذاری برای توسعه شهر شاهد باشیم.

رویکرد شهرداری و نحوه تفیذ اختیار به مناطق برای جذب سرمایه گذاری مورد تاکید شورای شهر است. تا زمانی که نگرش شهرداری در تفیذ اختیار به مناطق، سازمان ها و شرکت ها و به کارگیری کل شهرداری ومجموعه شورایاری و نهایتا مردم برای جذب سرمایه گذاری تغییر نکند، شاهد تحول جدید در این عرصه نخواهیم بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟

0 0

اختیار شهرداری مناطق سرمایه گذاری

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار