بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اجرای ۱۴۳۵ طرح اشتغال برای مددجویان خراسان شمالی

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه دوره‌های آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از اساسی‌ترین عوامل در پیشگیری از ورشکستگی طرح‌های اشتغال است، اظهار کرد: این نهاد طی سال گذشته نیز برای بیش از سه هزار مددجو دوره آموزشی برگزار کرد.

وی بابیان اینکه این آموزش‌ها درزمینهٔ های پایدارسازی و توسعه طرح‌ها، مهارت‌آموزی و سطح مقدماتی برگزار شد، افزود: دوره‌های آموزشی درزمینهٔ های کشاورزی، دام‌پروری، صنایع‌دستی و خدمات برگزارشده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه بابیان اینکه یکی از اولویت‌های کمیته امداد ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان مددجویان است، بیان کرد: بر این اساس این نهاد در تلاش است دوره‌های آموزش کارآفرینی را در قالب سرفصل آموزش‌های مقدماتی اشتغال برای مددجویان مستعد اشتغال و دانش آموزان تحت حمایت برگزار کند.

وی شناسایی استعدادها، ارائه و تقویت آموزش‌های مرتبط بااستعداد شناسایی‌شده، مشاوره شغلی و پرداخت تسهیلات به مددجو را از مراحل توانمندسازی مددجویان دانست و افزود: علاوه بر این هم‌اکنون طرح راهبران شغلی نیز با کمک‌کار آفرین توانمند این استان در حال اجرا است.

الهی راد بابیان اینکه این نهاد طی سال گذشته موفق به اجرای دو هزار و ۳۶۵ طرح اشتغال بااعتبار بیش از ۷۸ میلیارد تومان شده است، افزود: همچنین طی هفت‌ماهه امسال نیز توانسته هزار و ۴۳۵ طرح اشتغال بااعتبار حدود ۶۰ میلیارد تومان برای مددجویان اجرایی کند.

اجرای اشتغال مددجویان خراسان شمالی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار