بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اتاق خواب دخترانه به سبک برزیلی ها +تصاویر

اگر شما هم دوست دارید اتاقی متفاوت و زیبا برای فرزند خود طراحی کنید می توانید از سبک های متفاوت استفاده کنید ما امروز سبک برزیلی را برای شما در نظر گرفته ایم. با نیک صالحی همراه باشید تا طراحی اتاق خواب دخترانه به سبک برزیلی را ببینید.

راهنمای طراحی اتاق خواب دخترانه

این اتاق خواب دو نفره دارای دو تخت خواب در کناره ها و یک میز
کنار تخت مشترک است، همچنین ایجاد میز مطالعه و بازی در قسمت دیگر اتاق خواب و در سطح ارتفاعی پایین
تر، محدوده ی تخت خواب ها را از دیگر قسمت ها تفکیک کرده است.

ایجاد یک تراس چوبی نیم طبقه در قسمت بالایی تخت خواب ها، فضا ای دنج برای بازی و تفریح کودکان
ایجاد کرده است.
هر تخت خواب دارای چراغ خوابی جدا است و در تراس چوبی اتاق، از نورپردازی مخفی و دکوراتیو استفاده شده.
تراس بالایی همچنین می تواند فضا ای اضافی برای خواب ایجاد کند.

طراحی اتاق خواب دخترانه در سائوپائولو طراحی اتاق خواب دخترانهطراحی اتاق خواب دخترانهراهنمای اتاق خواب دخترانه به سبک برزیلی ها طراحی اتاق خواب دخترانهطراحی اتاق خواب دخترانهراهنمای اتاق خواب دخترانه طراحی اتاق خواب دخترانهطراحی اتاق خواب دخترانهاتاق خواب دخترانه طراحی اتاق خواب دخترانهطراحی اتاق خواب دخترانهاتاق خواب دخترانه در سائوپائولو طراحی اتاق خواب دخترانهطراحی اتاق خواب دخترانهطراحی اتاق خواب در سائوپائولو درباره سائوپائولو   بیشتر بدانید

داشتن شهرهای بزرگ با برج‌های ریز و درشت تنها به کشورهای صنعتی و پیشرفته منحصر نمی‌شود

بلکه گاه اتفاق می‌افتد که کشورهای در حال توسعه نیز به واسطه برخی ساختمان‌های مجلل‌شان به جمع شهرهای زیبا و دارای مناظری زیبا بپیوندند.

اگرچه تا سال‌ها پیش همواره برزیل و شهرهای این کشور بزرگ به دلیل آلودگی‌های متعدد مورد توجه کارشناسان بوده و همیشه شهرهای این سرزمین را مصداق آلودگی می‌دانستند اما شاید تلاش‌های اخیر مسئولان این کشور در بازپیرایی شهرهایشان و رفع آلودگی‌های محیطی تا اندازه‌ای موفق بوده است.

سائوپائولو یکی از شهرهای برزیل است که همواره به دلیل داشتن هوای آلوده مورد توجه بوده است، اما این شهر امروزه ضمن تلاش برای رفع آلودگی‌ها در زمره شهرهای جذاب و با منظره دیدنی قرار گرفته است.

در اینجا آپارتمان‌ها و ساختمان‌های زیادی به‌صورت فشرده و نزدیک به هم مانند سوزن‌هایی در زمین فرو رفته‌اند.

سائوپائولو جمعیتی بالغ بر ۱۸ میلیون نفر دارد؛ با این‌که ساختمان‌های این شهر چندان بلند نیستند (تنها یک ساختمان با ارتفاع بالای ۲۰۰ متر) اما این چشم‌انداز از ساختمان‌های آن قابل توجه است.

سائوپائولو ناوگانی با بیش از ۵۰۰ هلی‌کوپتر دارد که دومین ناوگان هلی‌کوپتر دنیاست

دکو بوم ـ همشهری آنلاین

دخترانه برزیلی تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار