بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دستاوردهای بین المللی مسابقات تلاوت قرآن اندونزی در سال ۲۰۱۹

به گزارش خبرنگارمهر، دبیرکل مرکز ملی آموزش قرآن اندونزی و نیز مدیر ارشاد اسلامی وزارت دین گفت: اندونزی در سال ۲۰۱۹ در رویداد مسابقات قرآنی بین المللی دستاوردهای بسیاری را کسب کرده که این موفقیت ها بسیار عالی و ممتاز است.

به گفته وی، طی سال ۲۰۱۹، پنج قاری اندونزیایی در مسابقات بین المللی قرآن کریم کشورهای مختلف، مقام اول را کسب کردند: احسان رمضان در قطر، سلمان امرالله در ایران، شهرانی در بحرین، شمسوری فردوس در ترکیه و مفتاح فرید در مراکش.

همچنین دو قاری مرد و زن نیز مقام دوم را کسب کردند، یعنی قدر اسمدی در کویت و ورده در مالزی. دو قاری نیز مقام سوم را کسب کردند، یعنی رفقی حواری در ایران و صدیق مولیانا در ایران.

وزارت دین برای این موفقیت از آن نفرات تقدیر کرد و مبلغ تشویقی اهدا کرد که ۲۵ میلیون روپیه برای مقام اول، ۲۰ میلیون روپیه برای مقام دوم و ۱۵ میلیون روپیه برای مقام سوم تقدیم شد.

جُریدی در پایان اظهار داشت: این تشویق ها قابل بهبود است و حتی آنها می توانند از طریق مجاری ویژه همانند ورزشکاران برتر به عنوان کارمندان دولت منصوب شوند.

دستاوردهای المللی مسابقات تلاوت اندونزی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار