بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

فراخوان مقالات تمدنی از سوی نشریه تمدن اسلامی و دین پژوهی

به گزارش خبرگزاری مهر، نشریه علمی تمدن اسلامی و دین پژوهی با صاحب امتیازی مرکز پژوهشی تمدن اسلامی و دین پژوهی پیامبر اعظم(ص) از همه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران علاقمند برای ارسال مقاله در زمینه تمدن نوین اسلامی دعوت  به عمل می آورد.

این نشریه، از شماره دوم با اجرای آیین نامه جدید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری مصوب ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ به چرخه داوری وزارت جهت دستیابی به درجه علمی-پژوهشی شده است.  
رسانه غیربرخط تمدن اسلامی و دین پژوهی در زمینه تمدن نوین اسلامی به زبان فارسی و ترتیب انتشار فصلنامه در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۷ با شماره ثبت ۸۳۲۷۶ به تأیید معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسید.

مرکز پژوهشی تمدن اسلامی و دین پژوهی پیامبر اعظم (ص) در جلسه ۲۹/۱۱/۱۳۹۶ به تأیید شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسید و مجوز فعالیت آن، طی نامه شماره ۳۱۰۴۰۸/۳ مورخ ۲۷/۱۲/۱۳۹۶ ابلاغ گردید.

این مرکز در تاریخ ۱۷/۹/۱۳۹۷ به شماره ۲۳۴۵ در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تأیید گردید.

نشریه علمی تمدن اسلامی و دین پژوهشی از طریق سامانه http://mag.tamadonpajoohi.ir پذیرای مقالات اساتید، دانشجویان و پژوهشگران است.

فراخوان مقالات تمدنی نشریه اسلامی پژوهی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار