بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اسماعیل خلیل زاده: برخی‌ عاشق نتیجه نگرفتن استقلال هستند؛ فتحی نه استعفا داده و نه برکنار شده است

طرفداری- اسماعیل‌ خلیل‌زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال می گوید امیرحسین فتحی از مدیرعاملی باشگاه استعفاء نداده است.

اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیات مدیره آبی ها در گفت‌وگو با تسنیم، درباره اظهارات کاظم اولیایی مبنی بر استعفای امیرحسین فتحی از مدیرعاملی استقلال گفت:

قصد نداشتم با توجه به شرایط بیماری همسرم صحبتی انجام دهم اما متوجه شدم که بار دیگر بحث استعفای فتحی را مطرح کرده‌اند. بر اساس اساسنامه، استعفای مدیرعامل باید به هیات مدیره ارائه شود. هیات مدیره درباره مدیرعامل اختیار دارد نه وزارتخانه. مدیرعامل چه بخواهد برکنار شود، چه استعفاء دهد، هیئت مدیره باید در جریان این مسئله قرار بگیرد.

«نه برکناری صورت گرفته و نه فتحی استعفاء داده است.» وی با بیان این جمله افزود:

در جلسه مجمع 20 روز پیش که در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و خودم هم حضور داشتم، وزیر بر ادامه کار فتحی و هیئت مدیره اصرار کردند. درست است که به دلیل بیماری همسرم در تهران حضور ندارم اما همه اطلاعات به من داده می‌شود. برخی‌ها عاشق این هستند که استقلال نتیجه نگیرد. آقایان بهتر است دست از این کار بکشند. اگر قرار بود مدیرعامل تغییر کند، من، کامران منزوی و میرشاد ماجدی در جریان قرار می‌گرفتیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد:

ضمن عذرخواهی از رسانه‌ها و هواداران که نتوانستم پاسخ‌شان را بدهم، هفته آینده نشست خبری برگزار کرده تا با صحبت‌هایی که انجام خواهم داد، فشارها را بردارم. با وجود اینکه از نظر روحی در شرایط خوبی نیستم، در رابطه با بحث مدیرعامل، بازیکنان و سایر موارد حرف می‌زنم. برخی‌ها در حال نابود کردن باشگاه هستند. استقلال سر و سامان گرفته اما برخی‌ها دنبال ایجاد حاشیه هستند. مطمئن باشید هر اتفاقی بیفتد به صراحت درباره آن حرف می‌زنم. بار دیگر از کانال‌های هواداری و رسانه‌ها عذرخواهی می‌کنم که در این مدت نتوانستم پاسخگوی آنها باشم، چرا که به خاطر بیماری همسرم بهم ریخته‌ام.

اسماعیل نتیجه نگرفتن استقلال هستند استعفا برکنار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار