بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

گئورگی پوپسکیو: لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است؛ روماریو و رونالدو نازاریو هیچ گاه به سطح وی نرسیدند

طرفداری - لیونل مسی با کسب ششمین عنوان بهترین بازیکن سال جهان، بار دیگر از کریستیانو رونالدو پیشی گرفت و به تنهایی رکورددار شد. گئورگی پوپسکیو در مصاحبه با رادیو مارکا، در خصوص بهترین هم تیمی اش و بهترین بازیکن تاریخ گفت:

بسیار دشوار است که بگویم بهترین بازیکنی که در کنارش بازی کرده ام، چه کسی بوده است. با روماریو، رونالدو نازاریو، هریستو استویچکوف، لوییس فیگو و گئوگی هاجی هم تیمی بوده ام، بنابراین دشوار است که یکی از این بازیکنان را انتخاب کنم، اما بدون شک از نظر من لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. نه روماریو و نه رونالدو نازاریو با وجود اینکه بازیکنان بسیار خوبی بودند، هرگز به سطح لیونل مسی نرسیدند. او بزرگترین بازیکن دنیا برای 10 سال است و نه به مدت یک فصل.

گئورگی پوپسکیو مدافع/هافبک سابق تیم ملی رومانی که بین سال های 1995 تا 1997 در بارسلونا عضویت داشت، همچنین خاطر نشان كرد كه گئورگی هاجی بزرگترین بازیکن تاریخ رومانی بوده  و اذعان نمود که علاقه زیادی به عثمان دمبله دارد و همچنین گفت که نباید به آنسو فاتی بازیکن 16 ساله بلوگرانا فشار زیادی وارد کرد.

گئورگی پوپسکیو لیونل بهترین بازیکن تاریخ فوتبال روماریو رونالدو نازاریو نرسیدند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار