بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

مرتنز: در ۳۲ سالگی از برخی ۲۵ ساله‌ها سرحال‌تر هستم؛ اگر ناپولی را ترک کنم، به تیم دیگری در ایتالیا، چین یا قطر نمی‌روم

طرفداری- دریس مرتنز در مصاحبه‌ جدیدش در مورد آینده خود و همچنین تجاربش در ناپولی صحبت کرد.

به گزارش RBTF، مهاجم تیم ملی بلژیک گفته است:

هرگز تا این حد سرحال نبودم. ۳۲ ساله هستم ولی از برخی ۲۵-۲۶ ساله‌ها حس بهتری دارم. شاید به خاطر این است که فرزندی ندارم. بهترین لحظات حرفه‌ای خودم را سپری می‌کنم و تا مدت‌ها خوب بازی خواهم کرد. 

وی در مورد عبور از رکورد گلزنی دیگو مارادونا برای ناپولی گفت:

رکورد مارادونا؟ البته که به آن فکر می‌کنم. همه در این رابطه با من صحبت می‌کنند! بسیار مفتخرم که به رکورد اسطوره‌ای مثل دیگو نزدیک شده‌ام. دو بار او را ملاقات کردم ولی ما در ناپل بودیم و خب، می‌دانید چطور شد: همه هیاهو کردند و دنبال عکس یا امضا گرفتن بودند. 

او سپس در مورد تمدید احتمالی قراردادش صحبت کرد.

تنها می‌توانم بگویم خواستار حضور در ناپولی هستم ولی در حال حاضر چیز بیشتری نمی‌توانم بگویم. من بلژیکی هستم ولی خودم را مثل ایتالیایی‌ها می‌بینم. همیشه بیرون هستم. اینجا آفتاب است، فنجان‌های کوچک قهوه، پاستا و...

مرتنز همچنین قول داد تا به تیم دیگری در ایتالیا ملحق نشود. 

اگر از ناپولی جدا شوم، دلم برای همه چیز تنگ می‌شود. طبیعتا نمی‌توانم خودم را در باشگاه ایتالیایی دیگری تصور کنم. حس عجیبی خواهد داشت چون ناپولی مثل خانه است. 

این بازیکن همچنین با دستمزدهای پیشنهادی بالای چینی‌ها یا قطری‌ها وسوسه نخواهد شد.

نه، نمی‌توانم انتقالم به باشگاهی در چین یا قطر را هم تصور کنم؛ همان طور که گفتم، امیدوارم تا جای ممکن در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی کنم. بازگشت به بلژیک در پایان دوران حرفه‌ای خودم؟ نه، این طور فکر نمی‌کنم.

مرتنز سالگی سرحال ناپولی دیگری ایتالیا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار