بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ستاره خلیج فارس سال آینده به بورس می‌آید

مدیرعامل بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان:

سال آینده می‌توانیم در صورت اتمام مراحل سه‌گانه پالایشگاه، ​ برای درج نماد «ستاره» در بورس اقدام کنیم.

ستاره خلیج فارس سال آینده به بورس می‌آیدبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: در صورت اتمام مراحل سه‌گانه پالایشگاه در سال آینده می‌توانیم برای درج نماد «ستاره» در بورس اقدام کنیم.
محمد علی دادور افزود: تا پایان سال ظرفیت تولید ما به حدود ۵۴۰ هزار بشکه خواهد رسید و آن زمان، وقت مناسبی است تا نماد معاملاتی «ستاره» را برای سال آینده در بورس اوراق بهادار تهران پذیرش کرد.
وی درباره دلایل اتخاذ این تصمیم گفت : این موضوع برای خریداران سهام در زمان عرضه اولیه جذاب است در غیر این صورت اگر در شرایط فعلی بخواهیم ورود کنیم شاید حباب روی قیمت سهم ایجاد شود.
مدیرعامل بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان با اشاره به همکاری مناسب این مجموعه با بورس انرژی افزود: شرکت نفت ستاره خلیج فارس بنا دارد درآینده نزدیک علاوه بر فرآورده‌های اصلی، تمام محصولات خود از جمله تمامی حلال ها، فرآورده گوگرد، گاز مایع یا به اصطلاح ال پی جی و همینطور برش سنگین (heavy end) را در بورس انرژی عرضه کند.
دادور با بیان اینکه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان هم اکنون جایگاهی راهبردی در توازن انرژی کشور و منطقه ایفا می‌کند و توانسته است ایران را برای اولین بار از وارد کننده بنزین به صادرکننده بالقوه و قدرتمند این محصول راهبردی تبدیل کند گفت: با بهره برداری از سه مرحله و اجرای طرح افزایش ظرفیت و رفع موانع سه مرحله نه تنها مصرف داخل تامین شد که شاهد گشایش افق‌های صادراتی جدید هستیم.
وی افزود: هم اکنون مرحله سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس بالغ بر ۱۵ میلیون لیتر بنزین را بر سبد سوخت کشور اضافه کرده و تولید بنزین در پالایشگاه ستاره خلیج فارس را به ۴۵ میلیون لیتر در روز رسانده که این میزان نزدیک به ۵۰ درصد بنزین مصرفی کشور است. ستاره آینده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار