بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

2 مرد داخل ماشین بودند و آب رودخانه به ارامی به سقف می رسید / در لرستان رخ داد

به گزارش رکنا ، سردار"حاجی محمد مهدیان نسب"گفت: شب گذشته فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و با صدایی لرزان و مضطرب بیان می‌دارد که ما برای تفریح و ماهیگیری به کنار رودخانه ویسیان آمده ایم و از یک ساعت پیش بر اثر تغییر شرایط جوی و بروز جزر و مد سطح آب رودخانه بالا آمده و ما از ترس اینکه غرق نشویم به داخل ماشین آمده ایم، ولی آب، ماشین را فرا گرفته و اگر دیر به دادمان برسید خفه می‌شویم.

وی در ادامه گفت:کاربر وظیفه شناس و هوشیار ۱۱۰ بلافاصله خبر دریافتی را به نیروی انتظامی شهرستان چگنی اعلام نموده و همچنین طی تماس با جمعیت هلال احمر و آتش نشانی موضوع را با آن‌ها در میان گذاشته و پس از آن خود با افراد گرفتار شده در رودخانه تماس می‌گیرد و آنان را به حفظ خونسردی و آرامش فرا خوانده و می‌گوید نگران نباشید نیرو‌های انتظامی و امدادی برای نجات شما حرکت کرده اند و به زودی به شما ملحق می‌شوند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت:در پیگیری‌های بعدی که توسط سر تیم و کاربر ۱۱۰ به عمل آمد محرز شد ۲ نفر مرد گرفتار شده در رودخانه ویسیان توسط نیرو‌های انتظامی و امدادی و همچنین نیرو‌های آتش نشانی نجات یافته و خودروی شخصی آنان نیز از آب خارج شده است.

مهدیان نسب در ادامه تصریح کرد:کاربران مرکز فوریت‌ها پلیسی ۱۱۰ در مواقع ضروری پای از انجام وظیفه فراتر نهاده و با انجام خدمات نوعدوستانه و مشاوره‌ای مانع از بروز آسیب‌های جدی به امدادخواهان می‌شوند.

فرمانده انتظامی لرستان در پایان به شهروندان توصیه کرد:در صورت داشتن هرگونه نیاز پلیسی با مرکز فویت‌های پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ماشین بودند رودخانه ارامی لرستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار