بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

4 مرد بی رحم گردانندگان پنهان بازار سیاه موبایل تهران بودند !

به گزارش رکنا ، سرهنگ "کامیار چهری" گفت: پرونده ای از کلانتر ی 104 عباس آباد برای کشف سایر جرایم متهمان پرونده به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

وی عنوان داشت: چکیده پرونده حکایت از این داشت: ساعت 23 بیست و ششم شهریور ماه امسال ماموران هنگام گشت زنی در محدوده خیابان شریعتی به 2 موتورسوار که با یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی پلاک مخدوش در حال پرسه زنی بودند ظنین شده و دستور ایست صادر کردند.

سرهنگ چهری با بیان اینکه متهمان بدون اعتنا به هشدار ماموران از محل گریختند ادامه داد: ماموران پس از تعقیب و گریزی موفق به دستگیری متهمان شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان خود را ساکن شهریار معرفی کرده بودند و در بازرسی بدنی از آنان 2 قبضه سلاح سرد و یک عدد ماسک کشف شد بیان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که هر 2 متهم از جمله متهمان سابقه دار پلیس آگاهی پایتخت هستند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت عنوان داشت: در تحقیقات پلیسی هر 2 متهم به 80 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کرده و اذعان داشتند: افرادی را که در حال مکالمه تلفنی بودند انتخاب می کردیم و به بهانه آدرس پرسیدن به آنها نزدیک شده و در یک لحظه گوشی همراهشان را قاپیده و به سرعت می گریختیم، سپس گوشی های سرقتی را به 2 مالخر که ساکن شهرستان شهریار هستند، می فروختیم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هر 2 مالخر با اخذ نیابت قضائی در مخفیگاهشان دستگیر شدند، گفت: تا کنون 68 تن از مال باختگان شناشایی شده اند و پس از تکمیل پرونده اعضای باند 4 نفره به دادسرا معرفی شده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی با دستور مقام قضائی هر 4 متهم با صدور قرار وثیقه روانه زندان شده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گردانندگان پنهان بازار موبایل تهران بودند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار