بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دستگیری یک نفر به جرم مالخر و خرده فروش موادمخدر در تهران نو

به گزارش رکنا ، سرهنگ "رسول بهرامی" در تشریح این خبر اظهار داشت: ظهر دوشنبه هفته جاری پانزدهم مهرماه تعدادی از شهروندان به کلانتری تهران نو تماس و اعلام کردند که در محله آنها ساختمانی وجود دارد که تعدادی افراد مشکوک به این محل در رفت و آمد هستند و ماموران عملیات این کلانتری بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی با بیان اینکه تحقیقات اولیه حکایت از این داشت که به این محل تعدادی افراد مشکوک و معتاد در تردد هستند و اهالی محل از وجود این افراد احساس نا امنی دارند، ادامه داد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با هماهنگی های قضائی ماموران ساعت 12 ظهر روز گذشته به محل اعلامی اعزام شدند و منزل مسکونی را تحت نظر قرار دادند تا اینکه از حضور متهم در مخفیگاهش مطمئن شدند.

سرهنگ بهرامی عنوان کرد: با حصول اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش، تیم عملیات کلانتری به این محل وارد و موفق شدند یک نفر را دستگیر کنند.

وی افزود: در بررسی از این محل علاوه بر کشف تعدادی اموال سرقتی از قبیل: 10 عدد ساعت کلکسیونی مارک دار و پنج عدد گوشی لمسی گرانقیمت و لوازم آرایشی به ارزش سه میلیون تومان، مقدار 300 گرم شیشه کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انتقال متهم به کلانتری وی اقرار کرد که در قبال خرید لوازم سرقتی از قبیل: گوشی و لوازم لوکس که سارقان برایش می آوردند، شیشه روانگردان به آنها می فروخته و وقتی از او در مورد لوازم آرایشی کشف شده، سوال شد، متهم گفت: این ها را نیز از یک سارق به قیمت 250 هزار تومان خریده است که در قبال مبلغ آن نیز مواد مخدر روانگردان شیشه به سارق داده است.

بنابر این گزارش، متهم سابقه خرده فروشی مواد مخدر دارد و به زندان نیز رفته است. در کلانتری پرونده تشکیل شده تکمیل و برای سیر مراحل قانونی متهم به اتهام مالخری و خرده فروشی مواد مخدر به مقام قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

دستگیری مالخر موادمخدر تهران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار