بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

کاردونر: مسی می‌تواند هر زمان دلش خواست، از بارسلونا جدا شود؛ نیمار؟ منتظریم ببینیم چه می‌شود!

طرفداری - جوردی کاردونر، نایب رئيس بارسلونا پاسخ مبهمی به سوال درباره احتمال بازگشت نیمار داد.

به گزارش موندو دپورتیوو، کاردونر که به همراه پیکه در مراسم روز ملی کاتالونیا شرکت کرده بود، به خبرنگاران گفت:

نیمار؟ درک می‌کنم که او در بارسلونا خوشحال بود؛ درست مثل خیلی‌ از آنهایی در بارسا بازی کردند. با این حال این پرونده را کنار گذاشته‌ایم و همان طور که رئيس گفت، منتظریم ببینیم چه می‌شود. فعلا ما در کوران مسابقات لیگ قرار داریم و نیمار نقشی در تیم ندارد. 

آینده مسی؟ لئو می‌تواند بماند یا برود. هر زمانی که خودش بخواهد. وضعیت ما در این پرونده کاملا عادی است و این بند موجود در قرارداد او، همان چیزی است که پیشتر به بازیکنان دیگری هم بابت خدماتشان به باشگاه، داده شده بود. چرا مسی به عنوان نماینده باشگاه در مراسم روز ملی کاتالونیا شرکت نمی‌کند؟ نمی‌دانم. باید از خودش بپرسید. امروز پیکه را در کنارمان داشتیم. فرقی ندارد کدام بازیکن همراه‌مان باشد. نمی‌دانم چرا مسی تاکنون به این مراسم نیامده ولی شاید یک روز بیاید. البته هیچ اجباری در این زمینه وجود ندارد.

وضعیت باشگاه به لحاظ مالی و اقتصادی؟ اگر یک بخش باشگاه باشد که به کمترین میزان مرا نگران کند، آن بخش مالی است. از زمانی که هیئت مدیره فعلی از سال 2010 روی کار آمد، کارهای فوق العاده‌ای انجام شده که آمار هم این را نشان می‌دهد. بنابراین هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

کاردونر تواند خواست بارسلونا نیمار منتظریم ببینیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار