بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

لیورپول عجله‌ای برای بازگشت آلیسون بکر به میادین ندارد

طرفداری- روند آماده‌سازی آلیسون بکر، دروازه‌بان لیورپول پس از این‌که او سرانجام تمرین در زمین را آغاز کرده است، وارد فاز جدیدی شده است.

به گزارش ESPN، دروازه‌بان ملی‌پوش برزیلی لیورپول که در نخستین‌روز آغاز رقابت‌های لیگ برتر برابر نوریچ مصدوم شد، به روند ریکاوری خود در ملوود ادامه می‌دهد. این بازیکن 26 ساله به تمرینات اختصاصی خود در سالن بدن‌سازی باشگاه ادامه می‌دهد، اما در عین‌حال توانایی تمرین در فضای آزاد را هم به دست آورده است و می‌تواند توپ‌گیری کند. با این‌حال، لیورپول نمی‌خواهد زمانی برای بازگشت او تعیین کند و ظاهراً عجله‌ای برای بازی دادن به آلیسون وجود ندارد. جان آچتربرگ، مربی دروازه‌بان‌های لیورپول که از روند آماده‌سازی آلیسون رضایت دارد، در این‌باره می‌گوید:

آلی با دیو ریدینگز در باشگاه بدن‌سازی کار کرده است تا دوباره شرایط مطلوبی پیدا کند. در چند روز گذشته، او بالاخره به زمین فوتبال آمد و چند حرکت ساده انجام داد. او در حال پیشرفت کردن است، اما سخت است بگوییم تا چه زمانی او بیرون از زمین خواهد بود. بازگشت او نیازمند زمان است و ما نمی‌توانیم خیلی زیاد پیش برویم، بنابراین باید آهسته و با آرامش در این‌باره تصمیم‌گیری کنیم. 

درحالی که آلیسون درحال ریکاوری در ملوود است، آدریان، دروازه‌بان دوم لیورپول که حالا جای آلیسون را گرفته است، نیز با استفاده از تعطیلات بازی‌های ملی، در ملوود مشغول تمرینات اختصاصی است. در پی فروش سایمون مینیوله، لیورپول آدریان را به عنوان دروازه‌بان ذخیره جذب کرد، اما چهار روز پس از انتقال او به لیورپول، مصدومیت آلیسون باعث شد تاکنون در این فصل، او در تمام بازی‌های لیورپول به میدان برود. 

لیورپول در آغاز دوباره لیگ برتر، روز شنبه برای کسب پنجمین برد خود از پنجمین بازی فصل، راهی نیوکاسل خواهد شد.

لیورپول بازگشت آلیسون میادین ندارد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار