بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

توقیف کامیون حامل مواد افیونی در عوارضی قم تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد بخشنده"، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با رصد اطلاعاتی و کنترل رفت آمد های یکی از متهمان سابقه دار در زمینه قاچاق Contraband مواد مخدر، موضوع برای پیگیری دقیق در اختیار ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر Drugs پایتخت قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با تلاش های شبانه روزی ماموران مشخص شد که متهم با سفر به جنوب کشور مقادیری مواد مخدر را در یک کامیونت بارگیری کرده و قصد انتقال آن را به تهران دارد.

وی افزود: با مشخص شدن این موضوع هماهنگی از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهر شیراز انجام شده و تیمی از ماموران پلیس، پایتخت و شیراز به تعقیب خودروی متهم پرداختند که این اقدام در عوارضی قم - تهران، نتیجه داد و خودروی متهم متوقف و متهم مذکور دستگیر شد.

سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: در بازرسی از خودروی متهم 68 کیلوگرم تریاک که در بخش فوقانی آن جاسازی شده بود، کشف و به همراه پرونده متهم به پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت منتقل شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، بیان داشت: متهم در بازجویی های انجام شده به جرم Crime خود مبنی بر قاچاق و توزیع مواد مخدر اعتراف و پس از تکیمل پرونده به دادسرا معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

توقیف کامیون افیونی عوارضی تهران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار