بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

سوء استفاده از احساسات مذهبی بیماران توسط مرد سارق در همدان

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری سارق حرفه ای که با سوءاستفاده از احساسات مذهبی بیماران اقدام به سرقت Stealing وسایل شخصی و مدارک هویتی آنان می کرد توسط ماموران آگاهی پلیس Police استان خبر داد.

 سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی استان موفق شدند فرد مجرمی را که با سوء استفاده از فضای معنوی وعزاداری های ماه محرم اقدام به سرقت اموال و مدارک شناسایی بیماران در مقابل مطب ها می کرد را دستگیرکنند.

وی افزود: این فرد مجرم با شناسایی افراد بیمار ناتوان و تنها در جلوی مطب های پزشکان با اعلام این موضوع که به تازگی از عتبات عالیات برگشته و شکلات های تبرک شده از آنجا به همراه دارد به افراد مذکور شکلات های آغشته به مواد خواب آور می داد که پس از استفاده فرد از آن بلافاصله اقدام انتقال بیمار به داخل خودرو کرده و اموال و مدارک او را به سرقت می برد.

سردار کامرانی صالح گفت: سرانجام با تلاش بی وقفه ماموران موفق شدند فرد سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان همدان با ارائه توصیه های پلیسی گفت: شهروندان مراقب افراد سود جو باشند و هرگونه موارد مشکوک را به ۱۱۰ گزارش کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

استفاده احساسات مذهبی بیماران همدان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار