بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

جراحت مأمور پلیس درپی درگیری با سارق خودرو در بجنورد

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد گفت: سارق یک دستگاه خودرو دوشنبه‌شب با شلیک گلوله مأموران انتظامی بجنورد پس از تعقیب و گریز و جراحت مأمور پلیس زمین‌گیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، علی پاکدل اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان بجنورد در حین گشت زنی به فردی که در حال سرقت یک دستگاه خودرو نیسان در محل پارکینگ نظام الشریعه بجنورد بود مشکوک و دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد افزود: سارق خودرو پس از ایست مأموران پا به فرار گذاشت که بعد از ایست دوم وسوم و عدم توجه سارق، مأموران اقدام به تیراندازی هوایی کردند.

پاکدل گفت: سارق پس از مشاهده تیراندازی پلیس اقدام به پرتاب سنگ و آجر به سمت مأموران انتظامی کرد که درنتیجه این امر یکی از مأموران از ناحیه سر توسط سارق مجروح شد.

وی افزود: در این راستا مأموران نیز اقدام به تیراندازی به‌طرف سارق کردند که منجر به مجروح شدن سارق از ناحیه پا و دستگیری وی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد تصریح کرد: در حال حاضر مأمور پلیس و سارق جوان ۲۸ ساله هر دو به علت جراحات وارده در بیمارستان بستری هستند و پرونده توسط پلیس در جریان است.

جراحت مأمور درگیری خودرو بجنورد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار